Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Zvezdara opština

Prodaja stanova od vlasnika | Zvezdara opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

20 oglasa

Saznaj više o kraju Zvezdara opština
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Premijum
11

Pavla Savića 34

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

47.982 €

2.181 €/m²

22m² | 0.5 soba | 1/3 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Vitezova Karađorđeve Zvezde 84a | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve Zvezde 84a | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve Zvezde 84a | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve Zvezde 84a | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve Zvezde 84a | 4zida.rs
Premijum
7

Vitezova Karađorđeve Zvezde 84a

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

77.000 €

2.200 €/m²

35m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 14.04.2026.
▾Reklama▾
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
9

Lion

Zvezdara opština, Beograd

147.000 €

3.341 €/m²

44m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 21.04.2026.
Miloša Zečevića | 4zida.rs
Miloša Zečevića | 4zida.rs
Miloša Zečevića | 4zida.rs
Miloša Zečevića | 4zida.rs
Miloša Zečevića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
6

Miloša Zečevića

Lion, Zvezdara opština, Beograd

147.000 €

4.900 €/m²

30m² | 1 soba
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 14.04.2026.
Majke Angeline | 4zida.rs
Majke Angeline | 4zida.rs
Majke Angeline | 4zida.rs
Majke Angeline | 4zida.rs
Majke Angeline | 4zida.rs
15

Majke Angeline

Kluz, Zvezdara opština, Beograd

123.000 €

2.460 €/m²

50m² | 1.5 soba
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
14

Konjarnik

Zvezdara opština, Beograd

150.000 €

3.061 €/m²

49m² | 1.5 soba | 11/11 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Kajmakčalanska 22 | 4zida.rs
Kajmakčalanska 22 | 4zida.rs
Kajmakčalanska 22 | 4zida.rs
Kajmakčalanska 22 | 4zida.rs
Kajmakčalanska 22 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17

Kajmakčalanska 22

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

225.000 €

4.245 €/m²

53m² | 3 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
30

Vjekoslava Afrića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

135.000 €

3.553 €/m²

38m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Bulevar Kralja Aleksandra 129 | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra 129 | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra 129 | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra 129 | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra 129 | 4zida.rs
19

Bulevar Kralja Aleksandra 129

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara opština, Beograd

420.000 €

6.000 €/m²

70m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 05.05.2026.
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

140.000 €

3.043 €/m²

46m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra 469D | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra 469D | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra 469D | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra 469D | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra 469D | 4zida.rs
19

Bulevar Kralja Aleksandra 469D

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara opština, Beograd

196.000 €

3.630 €/m²

54m² | 3 sobe | 5/8 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
13

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

165.000 €

2.750 €/m²

60m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 28.04.2026.
▾Reklama▾
Mate Miloševića | 4zida.rs
Mate Miloševića | 4zida.rs
Mate Miloševića | 4zida.rs
Mate Miloševića | 4zida.rs
Mate Miloševića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Mate Miloševića

Padina, Zvezdara opština, Beograd

122.000 €

3.389 €/m²

36m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Danilova 13 | 4zida.rs
Danilova 13 | 4zida.rs
Danilova 13 | 4zida.rs
Danilova 13 | 4zida.rs
Danilova 13 | 4zida.rs
8

Danilova 13

Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

82.000 €

2.929 €/m²

28m² | 0.5 soba | 2/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 25.04.2026.
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
12

Konjarnik

Zvezdara opština, Beograd

210.000 €

2.877 €/m²

73m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 25.04.2026.
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
17

Radeta Markovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

200.000 €

2.105 €/m²

95m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Zagrađe 13 | 4zida.rs
Zagrađe 13 | 4zida.rs
Zagrađe 13 | 4zida.rs
Zagrađe 13 | 4zida.rs
Zagrađe 13 | 4zida.rs
14

Zagrađe 13

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

155.000 €

3.100 €/m²

50m² | 2.5 sobe
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Tavan • Parking
Ažurirano 16.04.2026.
Jovanke Radaković 37e | 4zida.rs
Jovanke Radaković 37e | 4zida.rs
Jovanke Radaković 37e | 4zida.rs
Jovanke Radaković 37e | 4zida.rs
Jovanke Radaković 37e | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Jovanke Radaković 37e

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

120.000 €

2.727 €/m²

44m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.04.2026.
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Učiteljsko Naselje

Zvezdara opština, Beograd

185.000 €

3.083 €/m²

60m² | 2 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 14.04.2026.
Radoja Domanovića | 4zida.rs
Radoja Domanovića | 4zida.rs
Radoja Domanovića | 4zida.rs
Radoja Domanovića | 4zida.rs
Radoja Domanovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Radoja Domanovića

Lion, Zvezdara opština, Beograd

350.000 €

3.684 €/m²

95m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1

Nekretnine Zvezdara opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zvezdara opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Zvezdara opština
Vlasnik

prodaja stanova Zvezdara opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Zvezdara opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Zvezdara opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Zvezdara opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zvezdara opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2960 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zvezdara opština - Beograd

  • Centar, Zvezdara opština
  • Bulbulder, Zvezdara opština
  • Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština
  • Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština
  • Denkova Bašta, Zvezdara opština

Po tipu nekretnine — Zvezdara opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera