Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Zrenjanin

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

284 oglasa

Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
1
Logo agencije

Toše Jovanovića 50A

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe
Investitor
Ažurirano 13.05.2026.
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
1
Logo agencije

Toše Jovanovića 50A

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

46m² | 1.5 soba
Investitor
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
1
Logo agencije

Toše Jovanovića 50A

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

45m² | 1.5 soba
Investitor
Ažurirano 13.05.2026.
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
12
Logo agencije

Zrenjanin, Bagljaš

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

127.000 €

2.352 €/m²

54m² | 3 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
3

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

92.500 €

1.850 €/m²

50m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Gundulićeva 1G | 4zida.rs
Gundulićeva 1G | 4zida.rs
Gundulićeva 1G | 4zida.rs
Gundulićeva 1G | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4

Gundulićeva 1G

Mala Amerika, Gradske lokacije, Zrenjanin

156.600 €

1.800 €/m²

87m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Firma • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
12
Logo agencije

Zrenjanin, Bagljaš

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

43.000 €

977 €/m²

44m² | 2 sobe | nisko prizemlje
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
8
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

47.000 €

1.000 €/m²

47m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Lazarevo | 4zida.rs
Lazarevo | 4zida.rs
Lazarevo | 4zida.rs
Lazarevo | 4zida.rs
Lazarevo | 4zida.rs
16
Logo agencije

Lazarevo

Okolne lokacije, Zrenjanin

39.900 €

554 €/m²

72m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

66m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

75m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

103m² | 4 sobe | 7/7 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Bagljaš | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

88m² | 4 sobe | 7/7 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

65m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

44m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
1

Gradske lokacije

Zrenjanin

163.920 €

1.504 €/m²

109m² | 4 sobe | 4. sprat
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
1

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

37m² | 2 sobe | 1/7 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
22
Logo agencije

Lesnina

Gradske lokacije, Zrenjanin

110.700 €

1.350 €/m²

82m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
8

Mala Amerika

Gradske lokacije, Zrenjanin

42.000 €

1.167 €/m²

36m² | 0.5 soba | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
dobra lokacija
17
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

175.000 €

1.699 €/m²

103m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan • Parking
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Zrenjanin

46 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Zrenjanin

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Zrenjanin

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Zrenjanin

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zrenjanin. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1339 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zrenjanin

  • Gradske lokacije, Zrenjanin
  • Okolne lokacije, Zrenjanin

Po tipu nekretnine — Zrenjanin

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Zrenjanin