Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Trosoban stan

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija, Trosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

7.282 oglasa

Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
23
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

187.460 €

2.568 €/m²

73m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

219.500 €

3.377 €/m²

65m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Liman 1

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

190.000 €

2.969 €/m²

64m² | 3 sobe | 9/10 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Adamovićevo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

215.000 €

3.644 €/m²

59m² | 3 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

175.000 €

2.188 €/m²

80m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Premijum
20

Resavska

Krunski Venac, Vračar, Beograd

320.000 €

3.721 €/m²

86m² | 3 sobe | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Dušana Maksina | 4zida.rs
Dušana Maksina | 4zida.rs
Dušana Maksina | 4zida.rs
Dušana Maksina | 4zida.rs
Dušana Maksina | 4zida.rs
Premijum
18

Dušana Maksina

Borča, Palilula opština, Beograd

130.000 €

1.444 €/m²

90m² | 3 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Mirijevski bulevar | 4zida.rs
Mirijevski bulevar | 4zida.rs
Mirijevski bulevar | 4zida.rs
Mirijevski bulevar | 4zida.rs
Mirijevski bulevar | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Mirijevski bulevar

Karaburma, Palilula opština, Beograd

153.000 €

2.250 €/m²

68m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • 3D tura
Ažurirano 16.05.2026.
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Omladinskih brigada

Blok 70a, Novi Beograd, Beograd

325.000 €

3.066 €/m²

106m² | 3 sobe | prizemlje/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Cetinjska 23 | 4zida.rs
Cetinjska 23 | 4zida.rs
Cetinjska 23 | 4zida.rs
Cetinjska 23 | 4zida.rs
Cetinjska 23 | 4zida.rs
Premijum
21

Cetinjska 23

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

98.000 €

1.140 €/m²

86m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Matice Srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

175.000 €

2.303 €/m²

76m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Trg Galerija 3 | 4zida.rs
Trg Galerija 3 | 4zida.rs
Trg Galerija 3 | 4zida.rs
Trg Galerija 3 | 4zida.rs
Trg Galerija 3 | 4zida.rs
Premijum
11

Trg Galerija 3

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

474.500 €

6.500 €/m²

73m² | 3 sobe | 7/11 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Premijum
27
Logo agencije

Liman 3

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

435.000 €

4.143 €/m²

105m² | 3 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Liman 2

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

267.800 €

3.478 €/m²

77m² | 3 sobe | 3/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

300.000 €

3.571 €/m²

84m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

215.000 €

3.116 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Autokomanda | 4zida.rs
Autokomanda | 4zida.rs
Premijum
2

Autokomanda

Voždovac opština, Beograd

395.325 €

4.492 €/m²

88m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Premijum
divan pogled
14

Vidikovac

Rakovica opština, Beograd

239.350 €

3.627 €/m²

66m² | 3 sobe | 9/9 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

164.000 €

2.523 €/m²

65m² | 3 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

182.300 €

3.038 €/m²

60m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾