Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.744 oglasa

Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
17
Logo agencije

Vojvode Stepe

Voždovac opština, Beograd

205.454 €

2.894 €/m²

71m² | 3 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Tošin bunar | 4zida.rs
Tošin bunar | 4zida.rs
Tošin bunar | 4zida.rs
Tošin bunar | 4zida.rs
Tošin bunar | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Tošin bunar

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

301.058 €

3.584 €/m²

84m² | 4 sobe | 11/11 spratova
Agencija
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Autokomanda | 4zida.rs
Autokomanda | 4zida.rs
Autokomanda | 4zida.rs
Autokomanda | 4zida.rs
Autokomanda | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
17
Logo agencije

Autokomanda

Voždovac opština, Beograd

274.500 €

3.050 €/m²

90m² | 4 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Kneza Miloša

Centar, Savski Venac, Beograd

290.000 €

3.766 €/m²

77m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

133.900 €

3.043 €/m²

44m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Teslino Naselje

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica

47.268 €

1.818 €/m²

26m² | 2 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

156.390 €

2.607 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
27
Logo agencije

Sajlovo

Gradske lokacije, Novi Sad

113.300 €

2.060 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

133.900 €

2.911 €/m²

46m² | 2 sobe | 5/13 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Danila Kiša | 4zida.rs
Danila Kiša | 4zida.rs
Danila Kiša | 4zida.rs
Danila Kiša | 4zida.rs
Danila Kiša | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Danila Kiša

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

77.800 €

3.242 €/m²

24m² | 0.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Premijum
28
Logo agencije

Bulevar despota Stefana

Liman 4, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

128.750 €

2.994 €/m²

43m² | 2.5 sobe | 1/16 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Kadinjača | 4zida.rs
Kadinjača | 4zida.rs
Kadinjača | 4zida.rs
Kadinjača | 4zida.rs
Kadinjača | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Kadinjača

Cerak, Čukarica opština, Beograd

48.000 €

2.667 €/m²

18m² | 1 soba | nisko prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Svetogorska

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

440.000 €

3.411 €/m²

129m² | 5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Bulevar Mihajla Pupina

Blok 12 - YUBC, Novi Beograd, Beograd

275.000 €

3.667 €/m²

75m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Šumadijski trg | 4zida.rs
Šumadijski trg | 4zida.rs
Šumadijski trg | 4zida.rs
Šumadijski trg | 4zida.rs
Šumadijski trg | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Šumadijski trg

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

250.000 €

2.033 €/m²

123m² | 6 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Hercegovačka | 4zida.rs
Hercegovačka | 4zida.rs
Hercegovačka | 4zida.rs
Hercegovačka | 4zida.rs
Hercegovačka | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Hercegovačka

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

395.000 €

5.486 €/m²

72m² | 3 sobe | 12/16 spratova
Agencija • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Centar 1

Gradske lokacije, Subotica

145.000 €

1.381 €/m²

105m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 16.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

158.400 €

2.200 €/m²

72m² | 3.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija
Ažurirano 16.05.2026.
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Premijum
29
Logo agencije

Adamovićevo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

212.000 €

2.650 €/m²

80m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija
Ažurirano 16.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

230.750 €

3.250 €/m²

71m² | 3 sobe | 4/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾