Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.673 oglasa

Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
35

Vojvode Stepe

Gradske lokacije, Inđija

140.000 €

805 €/m²

174m² | 5 soba | 3/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14

Mikice Lesjaka 50

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

63.900 €

1.826 €/m²

35m² | 1 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
25

Laze Nančića

Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

264.418 €

3.390 €/m²

78m² | 3.5 sobe | 5/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Ruđera Boškovića | 4zida.rs
Ruđera Boškovića | 4zida.rs
Ruđera Boškovića | 4zida.rs
Ruđera Boškovića | 4zida.rs
Ruđera Boškovića | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Ruđera Boškovića

Kluz, Zvezdara opština, Beograd

205.000 €

3.203 €/m²

64m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Ozrenska | 4zida.rs
Ozrenska | 4zida.rs
Ozrenska | 4zida.rs
Ozrenska | 4zida.rs
Ozrenska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
26
Logo agencije

Ozrenska

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

423.500 €

2.982 €/m²

142m² | 5 soba | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Rastka Petrovića | 4zida.rs
Rastka Petrovića | 4zida.rs
Rastka Petrovića | 4zida.rs
Rastka Petrovića | 4zida.rs
Rastka Petrovića | 4zida.rs
Premijum
23
Logo agencije

Rastka Petrovića

Medaković, Voždovac opština, Beograd

220.000 €

1.849 €/m²

119m² | 5 soba | 2. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Podmorničara Đorđa Mitrovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

120.000 €

2.353 €/m²

51m² | 1.5 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

309.700 €

3.193 €/m²

97m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

125.000 €

2.841 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Liman 4

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

180.000 €

3.462 €/m²

52m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Premijum
21
Logo agencije

Vojvode Stepe

Voždovačka crkva, Voždovac opština, Beograd

423.000 €

2.897 €/m²

146m² | 3 sobe | 6/21 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Tadije Sondermajera

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

675.000 €

5.444 €/m²

124m² | 4 sobe | 5/40 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Koste Trifkovića | 4zida.rs
Koste Trifkovića | 4zida.rs
Koste Trifkovića | 4zida.rs
Koste Trifkovića | 4zida.rs
Koste Trifkovića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
21
Logo agencije

Koste Trifkovića

Kluz, Zvezdara opština, Beograd

169.683 €

2.828 €/m²

60m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Visokog Stevana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

90.000 €

5.625 €/m²

16m² | 0.5 soba | 3/12 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Voždovac opština | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Stambeni objekat

Beograd

310.040 €

4.000 €/m²

77m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Karađorđeva

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

80.000 €

1.455 €/m²

55m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Voje Veljkovića | 4zida.rs
Voje Veljkovića | 4zida.rs
Voje Veljkovića | 4zida.rs
Voje Veljkovića | 4zida.rs
Voje Veljkovića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
17
Logo agencije

Voje Veljkovića

Kluz, Zvezdara opština, Beograd

275.200 €

3.200 €/m²

86m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Petrarkina | 4zida.rs
Petrarkina | 4zida.rs
Petrarkina | 4zida.rs
Petrarkina | 4zida.rs
Petrarkina | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Petrarkina

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

197.000 €

2.662 €/m²

74m² | 3 sobe | 5/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Beogradska

Slavija, Vračar, Beograd

270.000 €

2.126 €/m²

127m² | 5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Kosovska

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

140.000 €

4.667 €/m²

30m² | 1 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

259.000 €

3.985 €/m²

65m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾