Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.529 oglasa

Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Vlajkovićeva

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

350.000 €

3.070 €/m²

114m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 16.05.2026.
Jelena Anžujska 55 | 4zida.rs
Jelena Anžujska 55 | 4zida.rs
Jelena Anžujska 55 | 4zida.rs
Jelena Anžujska 55 | 4zida.rs
Jelena Anžujska 55 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
12

Jelena Anžujska 55

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

68.100 €

1.746 €/m²

39m² | 1 soba | 1/8 spratova
Firma • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking • Video
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Cetinjska 23 | 4zida.rs
Cetinjska 23 | 4zida.rs
Cetinjska 23 | 4zida.rs
Cetinjska 23 | 4zida.rs
Cetinjska 23 | 4zida.rs
Premijum
21

Cetinjska 23

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

98.000 €

1.140 €/m²

86m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
15. Avgusta 1942. 20 | 4zida.rs
15. Avgusta 1942. 20 | 4zida.rs
15. Avgusta 1942. 20 | 4zida.rs
15. Avgusta 1942. 20 | 4zida.rs
15. Avgusta 1942. 20 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
17

15. Avgusta 1942. 20

Gradske lokacije, Ruma

143.000 €

1.857 €/m²

77m² | 3.5 sobe | 5/6 spratova
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14

Mikice Lesjaka 50

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

63.900 €

1.826 €/m²

35m² | 1 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Nikolaja Gogolja

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

175.000 €

2.823 €/m²

62m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Ruzveltova

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

179.000 €

3.255 €/m²

55m² | 2.5 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 16.05.2026.
9.Brigade 19 | 4zida.rs
9.Brigade 19 | 4zida.rs
9.Brigade 19 | 4zida.rs
9.Brigade 19 | 4zida.rs
9.Brigade 19 | 4zida.rs
Premijum
31

9.Brigade 19

Čair, Medijana, Gradske lokacije, Niš

199.000 €

2.398 €/m²

83m² | 4 sobe | 3/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
Save Kovačevića 11A | 4zida.rs
Premijum

Save Kovačevića 11A

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

96.500 €

1.755 €/m²

55m² | 1 soba | 4/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Bulevar Zorana Đinđića

Blok 34 - Studentski grad, Novi Beograd, Beograd

260.000 €

3.562 €/m²

73m² | 3.5 sobe | prizemlje/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Nikolaja Gogolja

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

210.000 €

2.917 €/m²

72m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Matice Srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

175.000 €

2.303 €/m²

76m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Braće Jugovića | 4zida.rs
Braće Jugovića | 4zida.rs
Braće Jugovića | 4zida.rs
Braće Jugovića | 4zida.rs
Braće Jugovića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Braće Jugovića

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

480.000 €

5.000 €/m²

96m² | 4 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Trg Galerija 3 | 4zida.rs
Trg Galerija 3 | 4zida.rs
Trg Galerija 3 | 4zida.rs
Trg Galerija 3 | 4zida.rs
Trg Galerija 3 | 4zida.rs
Premijum
11

Trg Galerija 3

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

474.500 €

6.500 €/m²

73m² | 3 sobe | 7/11 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Somborska 39 | 4zida.rs
Somborska 39 | 4zida.rs
Somborska 39 | 4zida.rs
Somborska 39 | 4zida.rs
Somborska 39 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
41

Somborska 39

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

309.000 €

2.395 €/m²

129m² | 4.5 sobe | 4/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Liman 3

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

175.000 €

2.652 €/m²

66m² | 3.5 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Mramorska 36

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Čerevićka | 4zida.rs
Čerevićka | 4zida.rs
Čerevićka | 4zida.rs
Čerevićka | 4zida.rs
Čerevićka | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
32

Čerevićka

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

255.000 €

2.656 €/m²

96m² | 4 sobe | prizemlje/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
25

Laze Nančića

Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

264.418 €

3.390 €/m²

78m² | 3.5 sobe | 5/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Generala Horvatovića | 4zida.rs
Generala Horvatovića | 4zida.rs
Generala Horvatovića | 4zida.rs
Generala Horvatovića | 4zida.rs
Generala Horvatovića | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Generala Horvatovića

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

208.000 €

3.714 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾