Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Vukov Spomenik

Prodaja stanova Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

93 oglasa

Pogledaj sve stanove na prodaju na samo 15min hoda od Vukovog spomenika
Saznaj više o kraju Vukov Spomenik
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Milorada Šapčanina

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

186.500 €

4.908 €/m²

38m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Čelopečka | 4zida.rs
Čelopečka | 4zida.rs
Čelopečka | 4zida.rs
Čelopečka | 4zida.rs
Čelopečka | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Čelopečka

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

460.110 €

4.221 €/m²

109m² | 4 sobe | 4. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Vojvode Bogdana

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

174.000 €

3.702 €/m²

47m² | 1 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Jovana Ćirilova | 4zida.rs
Jovana Ćirilova | 4zida.rs
Jovana Ćirilova | 4zida.rs
Jovana Ćirilova | 4zida.rs
Jovana Ćirilova | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Jovana Ćirilova

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

172.000 €

4.410 €/m²

39m² | 1 soba | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Ruzveltova 48 | 4zida.rs
Premijum
8

LA RUE 48

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

51m² | 2 sobe | 4/7 spratova
Ruzveltova 48 | 4zida.rs
Novogradnja
3

LA RUE 48

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

51m² | 2 sobe | 2/7 spratova
Luke Vukalovića | 4zida.rs
Luke Vukalovića | 4zida.rs
Luke Vukalovića | 4zida.rs
Luke Vukalovića | 4zida.rs
Luke Vukalovića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Luke Vukalovića

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

420.000 €

4.565 €/m²

92m² | 3.5 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
Ruzveltova 48 | 4zida.rs
Premijum
8

Ruzveltova 48

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

51m² | 2 sobe | 4/7 spratova
Investitor
Ažurirano 12.05.2026.
Ruzveltova 48 | 4zida.rs
Top
10

Ruzveltova 48

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

78m² | 3 sobe | 2/7 spratova
Investitor
Ažurirano 12.05.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

521.700 €

5.550 €/m²

94m² | 3 sobe | 3/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Vukov Spomenik

Zvezdara opština, Beograd

188.000 €

4.947 €/m²

38m² | 1.5 soba | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Vukov Spomenik

Zvezdara opština, Beograd

408.000 €

3.264 €/m²

125m² | 4 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Vukov Spomenik

Zvezdara opština, Beograd

319.000 €

3.798 €/m²

84m² | 3.5 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Top
16

Vojvode Šupljikca

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

336.566 €

3.825 €/m²

88m² | 3 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
▾Reklama▾
Čučuk Stanina | 4zida.rs
Čučuk Stanina | 4zida.rs
Čučuk Stanina | 4zida.rs
3

Čučuk Stanina

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

220.000 €

4.400 €/m²

50m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Čučuk Stanina | 4zida.rs
Čučuk Stanina | 4zida.rs
Čučuk Stanina | 4zida.rs
3

Čučuk Stanina

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

770.000 €

4.375 €/m²

176m² | 4 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Čučuk Stanina | 4zida.rs
Čučuk Stanina | 4zida.rs
Čučuk Stanina | 4zida.rs
3

Čučuk Stanina

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

308.000 €

4.400 €/m²

70m² | 3 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
13
Logo agencije

Vojvode Bogdana

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

415.000 €

3.773 €/m²

110m² | 4 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
15
Logo agencije

Đevđelijska

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

450.000 €

2.903 €/m²

155m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Ruzveltova 48 | 4zida.rs
3

Ruzveltova 48

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

51m² | 2 sobe | 2/7 spratova
Investitor
Ažurirano 12.05.2026.
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
18

Resavska

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

320.000 €

3.721 €/m²

86m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Luke Vukalovica | 4zida.rs
Luke Vukalovica | 4zida.rs
Luke Vukalovica | 4zida.rs
Luke Vukalovica | 4zida.rs
Luke Vukalovica | 4zida.rs
19

Luke Vukalovica

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

420.000 €

4.565 €/m²

92m² | 4 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Stanovi Vukov Spomenik — nekretnine Zvezdara opština | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje stanova u Vukov Spomenik, opština Zvezdara opština. Pronađi pravu nekretninu na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Vukov Spomenik
1
2
3
4
5

prodaja stanova Vukov Spomenik - Beograd

Prosečna cena stanova — Vukov Spomenik - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Vukov Spomenik. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3932 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Po tipu nekretnine — Vukov Spomenik - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba