Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Vračar, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.072 oglasa

Saznaj više o kraju Vračar
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Kralja Milana

Slavija, Vračar, Beograd

805.800 €

6.829 €/m²

118m² | 3 sobe | 9/9 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Slavija | 4zida.rs
Slavija | 4zida.rs
Slavija | 4zida.rs
Slavija | 4zida.rs
Slavija | 4zida.rs
Premijum
21
Logo agencije

Slavija

Vračar, Beograd

650.000 €

5.417 €/m²

120m² | 3 sobe | 1/8 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Golsvordijeva

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

226.500 €

3.103 €/m²

73m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Mileševska

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

137.000 €

3.513 €/m²

39m² | 2 sobe | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Resavska

Istočni Vračar, Vračar, Beograd

320.000 €

3.721 €/m²

86m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Grčića Milenka | 4zida.rs
Grčića Milenka | 4zida.rs
Grčića Milenka | 4zida.rs
Grčića Milenka | 4zida.rs
Grčića Milenka | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Grčića Milenka

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

168.000 €

4.098 €/m²

41m² | 1 soba | 5/21 sprat
Agencija • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Njegoševa

Kalenić, Vračar, Beograd

328.500 €

4.563 €/m²

72m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Prote Mateje | 4zida.rs
Prote Mateje | 4zida.rs
Prote Mateje | 4zida.rs
Prote Mateje | 4zida.rs
Prote Mateje | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Prote Mateje

Krunski Venac, Vračar, Beograd

360.000 €

3.564 €/m²

101m² | 3.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Video
Ažurirano 11.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Kalenić | 4zida.rs
Kalenić | 4zida.rs
Kalenić | 4zida.rs
Kalenić | 4zida.rs
Kalenić | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Kalenić

Vračar, Beograd

230.000 €

5.750 €/m²

40m² | 2 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Braće Radovanović | 4zida.rs
Braće Radovanović | 4zida.rs
Braće Radovanović | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Braće Radovanović

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

215.000 €

3.258 €/m²

66m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Sazonova | 4zida.rs
Sazonova | 4zida.rs
Sazonova | 4zida.rs
Sazonova | 4zida.rs
Sazonova | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Sazonova

Istočni Vračar, Vračar, Beograd

221.000 €

4.333 €/m²

51m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Anastasa Jovanovića

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

205.000 €

3.534 €/m²

58m² | 2 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Kumanovska | 4zida.rs
Kumanovska | 4zida.rs
Kumanovska | 4zida.rs
Kumanovska | 4zida.rs
Kumanovska | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Kumanovska

Krunski Venac, Vračar, Beograd

360.000 €

4.737 €/m²

76m² | 3.5 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Cara Nikolaja II

Čubura, Vračar, Beograd

250.000 €

4.032 €/m²

62m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Kursulina

Kalenić, Vračar, Beograd

235.000 €

4.434 €/m²

53m² | 2 sobe | 1/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Golsvordijeva

Istočni Vračar, Vračar, Beograd

380.000 €

3.689 €/m²

103m² | 3.5 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Hadži-Đerina | 4zida.rs
Hadži-Đerina | 4zida.rs
Hadži-Đerina | 4zida.rs
Hadži-Đerina | 4zida.rs
Hadži-Đerina | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Hadži-Đerina

Istočni Vračar, Vračar, Beograd

309.900 €

4.625 €/m²

67m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 10.05.2026.
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Južni Bulevar

Vračar, Beograd

189.000 €

4.021 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Internacionalnih Brigada | 4zida.rs
Internacionalnih Brigada | 4zida.rs
Internacionalnih Brigada | 4zida.rs
Internacionalnih Brigada | 4zida.rs
Internacionalnih Brigada | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7

Internacionalnih Brigada

Neimar, Vračar, Beograd

901.450 €

6.050 €/m²

149m² | 4 sobe
Firma • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 30.04.2026.
Patrijarha Varnave | 4zida.rs
Patrijarha Varnave | 4zida.rs
Patrijarha Varnave | 4zida.rs
Patrijarha Varnave | 4zida.rs
Patrijarha Varnave | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Patrijarha Varnave

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

430.000 €

3.945 €/m²

109m² | 2 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 10.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Vračar — stanovi, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Vračar. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Vračar

prodaja stanova Vračar - Beograd

42 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Vračar - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Vračar

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Vračar - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Vračar. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 4198 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Vračar - Beograd

  • Karađorđev park, Vračar
  • Gradić Pejton, Vračar
  • Istočni Vračar, Vračar
  • Kalenić, Vračar
  • Krunski Venac, Vračar

Po tipu nekretnine — Vračar - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan