Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Vračar

Prodaja stanova Vračar, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.083 oglasa

Saznaj više o kraju Vračar
Generala Horvatovića | 4zida.rs
Generala Horvatovića | 4zida.rs
Generala Horvatovića | 4zida.rs
Generala Horvatovića | 4zida.rs
Generala Horvatovića | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Generala Horvatovića

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

208.000 €

3.714 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Ustanička

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

290.000 €

3.494 €/m²

83m² | 3.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Beogradska

Slavija, Vračar, Beograd

270.000 €

2.126 €/m²

127m² | 5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Internacionalnih Brigada | 4zida.rs
Internacionalnih Brigada | 4zida.rs
Internacionalnih Brigada | 4zida.rs
Internacionalnih Brigada | 4zida.rs
Internacionalnih Brigada | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7

Internacionalnih Brigada

Neimar, Vračar, Beograd

901.450 €

6.050 €/m²

149m² | 4 sobe
Firma • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 30.04.2026.
Vračar | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Cara Nikolaja II

Beograd

477.580 €

5.445 €/m²

87m² | 2.5 sobe | 5/6 spratova
Vračar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Cara Nikolaja II

Beograd

267.022 €

5.445 €/m²

49m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Stojana Protića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

355.000 €

5.000 €/m²

71m² | 3.5 sobe | 2/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Mihaila Gavrilovića bb | 4zida.rs
Mihaila Gavrilovića bb | 4zida.rs
Mihaila Gavrilovića bb | 4zida.rs
Mihaila Gavrilovića bb | 4zida.rs
Mihaila Gavrilovića bb | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Mihaila Gavrilovića bb

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

280.000 €

4.444 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Mutapova bb | 4zida.rs
Mutapova bb | 4zida.rs
Mutapova bb | 4zida.rs
Mutapova bb | 4zida.rs
Mutapova bb | 4zida.rs
Premijum
30
Logo agencije

Mutapova bb

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

585.000 €

3.589 €/m²

163m² | 4 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Vračar | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Vračar

Beograd

477.580 €

5.445 €/m²

87m² | 2.5 sobe | 5/6 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Krunska | 4zida.rs
Krunska | 4zida.rs
Krunska | 4zida.rs
Krunska | 4zida.rs
Krunska | 4zida.rs
Premijum
21
Logo agencije

Krunska

Krunski Venac, Vračar, Beograd

495.000 €

4.950 €/m²

100m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Stojana Protića 54 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stojana Protića

Vračar, Beograd

885.000 €

5.590 €/m²

158m² | 4 sobe | 2/7 spratova
Mačvanska bb | 4zida.rs
Mačvanska bb | 4zida.rs
Mačvanska bb | 4zida.rs
Mačvanska bb | 4zida.rs
Mačvanska bb | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
19
Logo agencije

Mačvanska bb

Čubura, Vračar, Beograd

389.000 €

4.631 €/m²

84m² | 3.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Rudnička | 4zida.rs
Rudnička | 4zida.rs
Rudnička | 4zida.rs
Rudnička | 4zida.rs
Rudnička | 4zida.rs
Premijum
26
Logo agencije

Rudnička

Neimar, Vračar, Beograd

530.000 €

2.704 €/m²

196m² | 5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Šumatovačka bb | 4zida.rs
Šumatovačka bb | 4zida.rs
Šumatovačka bb | 4zida.rs
Šumatovačka bb | 4zida.rs
Šumatovačka bb | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Šumatovačka bb

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

399.000 €

4.807 €/m²

83m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Nebojšina bb | 4zida.rs
Nebojšina bb | 4zida.rs
Nebojšina bb | 4zida.rs
Nebojšina bb | 4zida.rs
Nebojšina bb | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Nebojšina bb

Karađorđev park, Vračar, Beograd

640.000 €

4.211 €/m²

152m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Loznička bb | 4zida.rs
Loznička bb | 4zida.rs
Loznička bb | 4zida.rs
Loznička bb | 4zida.rs
Loznička bb | 4zida.rs
Premijum
25
Logo agencije

Loznička bb

Pravni fakultet - Vračar, Vračar, Beograd

699.990 €

6.087 €/m²

115m² | 3 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Loznička 7-9-11 | 4zida.rs
Novogradnja
Logo projekta

Loznička 7-9-11

Vračar, Beograd

639.000 €

4.500 €/m²

142m² | 4 sobe | 2/5 spratova
Loznička 7-9-11 | 4zida.rs
Novogradnja
Logo projekta

Loznička 7-9-11

Vračar, Beograd

900.000 €

3.863 €/m²

233m² | 4 sobe | 4/5 spratova
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Stojana Protića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

345.000 €

3.710 €/m²

93m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Hadži-Prodanova | 4zida.rs
Hadži-Prodanova | 4zida.rs
Hadži-Prodanova | 4zida.rs
Hadži-Prodanova | 4zida.rs
Hadži-Prodanova | 4zida.rs
Premijum
35
Logo agencije

Hadži-Prodanova

Kalenić, Vračar, Beograd

1.390.000 €

4.399 €/m²

316m² | 6.5 soba | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Južni Bulevar

Vračar, Beograd

189.000 €

4.021 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Čubura

Vračar, Beograd

390.000 €

4.756 €/m²

82m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Slavija | 4zida.rs
Slavija | 4zida.rs
Slavija | 4zida.rs
Slavija | 4zida.rs
Slavija | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
20
Logo agencije

Slavija

Vračar, Beograd

260.000 €

3.291 €/m²

79m² | 2 sobe | 6. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Đorđa Vajferta

Neimar, Vračar, Beograd

121.500 €

4.500 €/m²

27m² | 1 soba | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Vračar — stanovi, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Vračar. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Vračar

prodaja stanova Vračar - Beograd

42 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Vračar - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Vračar

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Vračar - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Vračar. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 4198 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Vračar - Beograd

  • Karađorđev park, Vračar
  • Gradić Pejton, Vračar
  • Istočni Vračar, Vračar
  • Kalenić, Vračar
  • Krunski Venac, Vračar

Po tipu nekretnine — Vračar - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan