Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.697 oglasa

Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Liman 4

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

81.200 €

2.900 €/m²

28m² | 0.5 soba | 8/9 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Bajnat

Gradske lokacije, Subotica

79.750 €

2.099 €/m²

38m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 17.05.2026.
▾Reklama▾
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

65.450 €

1.769 €/m²

37m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

187.900 €

2.574 €/m²

73m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Medijana | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Ć&M

Gradske lokacije, Niš

199.400 €

2.550 €/m²

78m² | 3 sobe | 6/7 spratova
Medijana | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Ć&M

Gradske lokacije, Niš

265.600 €

2.550 €/m²

104m² | 4 sobe | 1/7 spratova
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

101.184 €

3.264 €/m²

31m² | 0.5 soba | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 17.05.2026.
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Bačka

Meandri, Zemun opština, Beograd

195.000 €

2.868 €/m²

68m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Premijum
26
Logo agencije

Dubrovačka

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

370.000 €

5.211 €/m²

71m² | 3.5 sobe | 3/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 17.05.2026.
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Teslino Naselje

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica

62.500 €

1.202 €/m²

52m² | 2 sobe
Agencija
Ažurirano 17.05.2026.
Višnjička | 4zida.rs
Višnjička | 4zida.rs
Višnjička | 4zida.rs
Višnjička | 4zida.rs
Višnjička | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Višnjička

Karaburma, Palilula opština, Beograd

161.603 €

3.513 €/m²

46m² | 1.5 soba | 7/7 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Alibegovac  BB | 4zida.rs
Premijum
1

Fruske Vile

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

193.000 €

2.244 €/m²

86m² | 4 sobe | potkrovlje/2 sprata
Alibegovac  BB | 4zida.rs
Premijum
1

Fruske Vile

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

150.200 €

2.086 €/m²

72m² | 4 sobe | potkrovlje/2 sprata
Okrugićeva | 4zida.rs
Okrugićeva | 4zida.rs
Okrugićeva | 4zida.rs
Okrugićeva | 4zida.rs
Okrugićeva | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Okrugićeva

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

367.750 €

2.163 €/m²

170m² | 4.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Laze Nančića

Cara Dušana, Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

247.500 €

2.750 €/m²

90m² | 4 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 17.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

109.008 €

2.422 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 17.05.2026.
▾Reklama▾
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Radijalac

Gradske lokacije, Subotica

45.500 €

1.300 €/m²

35m² | 1 soba
Agencija
Ažurirano 17.05.2026.
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Radijalac

Gradske lokacije, Subotica

54.600 €

1.761 €/m²

31m² | 0.5 soba
Agencija
Ažurirano 17.05.2026.
Mišeluk | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Mišeluk Garden

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

44m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Mišeluk | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Mišeluk Garden

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

56m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Reljkovićeva | 4zida.rs
Reljkovićeva | 4zida.rs
Reljkovićeva | 4zida.rs
Reljkovićeva | 4zida.rs
Reljkovićeva | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Reljkovićeva

Stari Majur, Majur, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

117.950 €

2.681 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 17.05.2026.
Sedmi Jul | 4zida.rs
Sedmi Jul | 4zida.rs
Sedmi Jul | 4zida.rs
Sedmi Jul | 4zida.rs
Sedmi Jul | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Sedmi Jul

Gradske lokacije, Pirot

95.000 €

1.267 €/m²

75m² | 3 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Hercegovačka bb

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

425.000 €

5.986 €/m²

71m² | 2 sobe | 3/25 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža
Ažurirano 17.05.2026.
Stevana Neštickog | 4zida.rs
Stevana Neštickog | 4zida.rs
Stevana Neštickog | 4zida.rs
Stevana Neštickog | 4zida.rs
Stevana Neštickog | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
20
Logo agencije

Stevana Neštickog

Sajlovo, Gradske lokacije, Novi Sad

120.000 €

2.000 €/m²

60m² | 2 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Dunavske divizije | 4zida.rs
Dunavske divizije | 4zida.rs
Dunavske divizije | 4zida.rs
Dunavske divizije | 4zida.rs
Dunavske divizije | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Dunavske divizije

Borča, Palilula opština, Beograd

120.000 €

2.105 €/m²

57m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Vojvode Putnika

Carina, Gradske lokacije, Sokobanja

60.800 €

1.600 €/m²

38m² | 1 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 17.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
4567

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾