Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.600 oglasa

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

117.420 €

3.090 €/m²

38m² | 1.5 soba | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

133.900 €

2.790 €/m²

48m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Banatić | 4zida.rs
Banatić | 4zida.rs
Banatić | 4zida.rs
Banatić | 4zida.rs
Banatić | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Banatić

Gradske lokacije, Novi Sad

144.200 €

2.444 €/m²

59m² | 3 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Kalenić | 4zida.rs
Kalenić | 4zida.rs
Kalenić | 4zida.rs
Kalenić | 4zida.rs
Kalenić | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Kalenić

Vračar, Beograd

230.000 €

5.750 €/m²

40m² | 2 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Knjaževačka bb | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Durland 2

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

81m² | 3.5 sobe | 3/7 spratova
Knjaževačka bb | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Durland 2

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

45m² | 1.5 soba | 2/7 spratova
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Bulevar Arsenija Čarnojevića

Blok 37, Novi Beograd, Beograd

325.000 €

3.421 €/m²

95m² | 4 sobe | 12/15 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

141.450 €

2.281 €/m²

62m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

130.000 €

2.600 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

93.000 €

3.875 €/m²

24m² | 0.5 soba | 1/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

98.000 €

3.500 €/m²

28m² | 0.5 soba | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Bubanjskih  Heroja | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Sunny Hill by Vagres

Ledena Stena, Palilula, Gradske lokacije, Niš

125.522 €

1.850 €/m²

67m² | 2.5 sobe | 6/6 spratova
Bubanjskih  Heroja | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Sunny Hill by Vagres

Ledena Stena, Palilula, Gradske lokacije, Niš

152.255 €

1.850 €/m²

82m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Železnička stanica

Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad

165.600 €

2.300 €/m²

72m² | 3 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

260.000 €

3.714 €/m²

70m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Rotkvarija

Gradske lokacije, Novi Sad

133.000 €

3.500 €/m²

38m² | 1.5 soba | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Liman 2

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

167.000 €

2.982 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 8/10 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Miljana Miljanića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

205.000 €

2.929 €/m²

70m² | 2.5 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking • 3D tura
Ažurirano 11.05.2026.
Marger | 4zida.rs
Premijum
18
Logo projekta

Centar Plaza

Medijana, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

64m² | 3 sobe | 5/8 spratova
Marger | 4zida.rs
Novogradnja
24
Logo projekta

Centar Plaza

Medijana, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

67m² | 3 sobe | 8/8 spratova
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8

Liman 4

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

129.000 €

2.932 €/m²

44m² | 2.5 sobe | 1/16 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

133.900 €

2.911 €/m²

46m² | 2 sobe | 5/13 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

185.400 €

2.575 €/m²

72m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Stari Grad

Gradske lokacije, Novi Sad

84.000 €

3.500 €/m²

24m² | 0.5 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

139.000 €

2.279 €/m²

61m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Vidovdansko Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

115.560 €

2.266 €/m²

51m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾