Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.603 oglasa

Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Radoja Dakića

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

430.000 €

2.986 €/m²

144m² | 4 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Slavija | 4zida.rs
Slavija | 4zida.rs
Slavija | 4zida.rs
Slavija | 4zida.rs
Slavija | 4zida.rs
Premijum
21
Logo agencije

Slavija

Vračar, Beograd

650.000 €

5.417 €/m²

120m² | 3 sobe | 1/8 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Velje Miljkovića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

137.870 €

3.447 €/m²

40m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Kovanluk

Palilula, Gradske lokacije, Niš

100.200 €

1.927 €/m²

52m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

187.110 €

4.253 €/m²

44m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Centar 1

Gradske lokacije, Subotica

76.950 €

1.350 €/m²

57m² | 2 sobe
Agencija
Ažurirano 12.05.2026.
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Ledena Stena

Palilula, Gradske lokacije, Niš

91.600 €

1.607 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
2
Logo agencije

Ledena Stena

Palilula, Gradske lokacije, Niš

144.690 €

1.492 €/m²

97m² | 3.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Ledena Stena

Palilula, Gradske lokacije, Niš

76.000 €

1.583 €/m²

48m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Voždovac opština | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Stambeni objekat

Beograd

310.040 €

4.000 €/m²

77m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Ledena Stena

Palilula, Gradske lokacije, Niš

97.600 €

1.600 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Somborski bulevar | 4zida.rs
Somborski bulevar | 4zida.rs
Somborski bulevar | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Somborski bulevar

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

123.720 €

2.062 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Bulevar Zona 3 | 4zida.rs
Bulevar Zona 3 | 4zida.rs
Bulevar Zona 3 | 4zida.rs
Bulevar Zona 3 | 4zida.rs
Bulevar Zona 3 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Bulevar Zona 3

Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

138.600 €

2.200 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 8/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Ledena Stena

Palilula, Gradske lokacije, Niš

66.200 €

1.576 €/m²

42m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Ledena Stena

Palilula, Gradske lokacije, Niš

70.160 €

1.632 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Južni Telep | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Bolmanska

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

42m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Južni Telep | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Bolmanska

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

42m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Čalije | 4zida.rs
Čalije | 4zida.rs
Čalije | 4zida.rs
Čalije | 4zida.rs
Premijum
dobra lokacija
4
Logo agencije

Čalije

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

95.200 €

1.983 €/m²

48m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Ažurirano 12.05.2026.
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Ledena Stena

Palilula, Gradske lokacije, Niš

94.000 €

1.593 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Ažurirano 12.05.2026.
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Kovanluk

Palilula, Gradske lokacije, Niš

57.500 €

2.054 €/m²

28m² | 1 soba | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Zmaja od Noćaja

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

595.000 €

4.722 €/m²

126m² | 5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Stolarska | 4zida.rs
Stolarska | 4zida.rs
Stolarska | 4zida.rs
Stolarska | 4zida.rs
Stolarska | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Stolarska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

190.000 €

2.436 €/m²

78m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Luke Vojvodića

Skojevsko Naselje, Rakovica opština, Beograd

175.000 €

2.188 €/m²

80m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾