Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.509 oglasa

Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

59.659 €

1.530 €/m²

39m² | 1 soba
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

80.000 €

1.905 €/m²

42m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Medijana

Gradske lokacije, Niš

170.000 €

1.977 €/m²

86m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Cara Dušana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

170.000 €

1.789 €/m²

95m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

90m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
17
Logo agencije

Bulevar Nemanjića

Medijana, Gradske lokacije, Niš

165.000 €

2.115 €/m²

78m² | 4 sobe | 4/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
19
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

122.000 €

1.525 €/m²

80m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

126.000 €

2.471 €/m²

51m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Jodna Banja | 4zida.rs
Jodna Banja | 4zida.rs
Jodna Banja | 4zida.rs
Jodna Banja | 4zida.rs
Jodna Banja | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Jodna Banja

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

112.000 €

3.111 €/m²

36m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Premijum
21
Logo agencije

Kneza Miloša

Savski Venac, Beograd

388.400 €

3.699 €/m²

105m² | 3.5 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Vatroslava Lisinskog 40-46 | 4zida.rs
Novogradnja
Logo projekta

DAKRISO ROYAL HOME

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

48m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14

Mikice Lesjaka 50

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

63.900 €

1.826 €/m²

35m² | 1 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
25

Laze Nančića

Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

264.418 €

3.390 €/m²

78m² | 3.5 sobe | 5/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Ljubostinjska | 4zida.rs
Ljubostinjska | 4zida.rs
Ljubostinjska | 4zida.rs
Ljubostinjska | 4zida.rs
Ljubostinjska | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Ljubostinjska

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

215.000 €

3.981 €/m²

54m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Darinke Radović

Novi Železnik, Čukarica opština, Beograd

137.000 €

2.322 €/m²

59m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Stojana Protića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

275.000 €

3.235 €/m²

85m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Premijum
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

60m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Resavska

Istočni Vračar, Vračar, Beograd

320.000 €

3.721 €/m²

86m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Nikolaja Gogolja

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

210.000 €

2.917 €/m²

72m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Bulevar Zorana Đinđića

Blok 34 - Studentski grad, Novi Beograd, Beograd

260.000 €

3.562 €/m²

73m² | 3.5 sobe | prizemlje/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Kosovska

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

417.000 €

4.964 €/m²

84m² | 3 sobe | 2/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
novo u ponudi
9
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

122.090 €

2.907 €/m²

42m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

203.000 €

3.030 €/m²

67m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾