Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Voždovac opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.387 oglasa

Saznaj više o kraju Voždovac opština
Leskovačka | 4zida.rs
Leskovačka | 4zida.rs
Leskovačka | 4zida.rs
Leskovačka | 4zida.rs
Leskovačka | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Leskovačka

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

259.000 €

3.700 €/m²

70m² | 3 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Miklosiceva | 4zida.rs
Miklosiceva | 4zida.rs
Miklosiceva | 4zida.rs
Miklosiceva | 4zida.rs
Miklosiceva | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Miklosiceva

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

230.000 €

3.194 €/m²

72m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

187.110 €

4.253 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

159.850 €

3.552 €/m²

45m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.
Tetovska | 4zida.rs
Tetovska | 4zida.rs
Tetovska | 4zida.rs
Tetovska | 4zida.rs
Tetovska | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Tetovska

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

208.000 €

3.104 €/m²

67m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Tetovska | 4zida.rs
Tetovska | 4zida.rs
Tetovska | 4zida.rs
Tetovska | 4zida.rs
Tetovska | 4zida.rs
Premijum
23
Logo agencije

Tetovska

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

238.000 €

3.091 €/m²

77m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Ozrenska | 4zida.rs
Ozrenska | 4zida.rs
Ozrenska | 4zida.rs
Ozrenska | 4zida.rs
Ozrenska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
26
Logo agencije

Ozrenska

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

423.500 €

2.982 €/m²

142m² | 5 soba | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 05.05.2026.
Todora Dukina | 4zida.rs
Todora Dukina | 4zida.rs
Todora Dukina | 4zida.rs
Todora Dukina | 4zida.rs
Todora Dukina | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Todora Dukina

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

255.000 €

2.742 €/m²

93m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 04.05.2026.
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

303.400 €

3.700 €/m²

82m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

389.000 €

2.431 €/m²

160m² | 5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 03.05.2026.
Pašmanska | 4zida.rs
Pašmanska | 4zida.rs
Pašmanska | 4zida.rs
Pašmanska | 4zida.rs
Pašmanska | 4zida.rs
Premijum
9

Pašmanska

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

199.727 €

3.385 €/m²

59m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Triše Kaclerovića | 4zida.rs
Triše Kaclerovića | 4zida.rs
Triše Kaclerovića | 4zida.rs
Triše Kaclerovića | 4zida.rs
Triše Kaclerovića | 4zida.rs
Premijum
13

Triše Kaclerovića

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

311.000 €

3.987 €/m²

78m² | 3 sobe | 1/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 20.04.2026.
▾Reklama▾
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

125.000 €

2.273 €/m²

55m² | 2.5 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Braće Jerković | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

163.172 €

2.766 €/m²

59m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

147.057 €

3.268 €/m²

45m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

119.900 €

2.447 €/m²

49m² | 2 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Ribnička | 4zida.rs
Ribnička | 4zida.rs
Ribnička | 4zida.rs
Ribnička | 4zida.rs
Ribnička | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Ribnička

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

199.000 €

3.210 €/m²

62m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Podrum • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Ustanička

Voždovac opština, Beograd

265.600 €

3.200 €/m²

83m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Nade Naumović | 4zida.rs
Nade Naumović | 4zida.rs
Nade Naumović | 4zida.rs
Nade Naumović | 4zida.rs
Nade Naumović | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14

Nade Naumović

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

156.000 €

2.943 €/m²

53m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Ljermontova

Šumice, Voždovac opština, Beograd

109.000 €

4.360 €/m²

25m² | 0.5 soba | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
4567

Nekretnine Voždovac opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Voždovac opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Voždovac opština - Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Voždovac opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Voždovac opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Voždovac opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Voždovac opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3161 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Voždovac opština - Beograd

  • Centar, Voždovac opština
  • Autokomanda, Voždovac opština
  • Banjica, Voždovac opština
  • Braće Jerković, Voždovac opština
  • Dušanovac, Voždovac opština

Po tipu nekretnine — Voždovac opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan