Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Voždovac opština
  4. Trosoban stan

Prodaja stanova od vlasnika | Voždovac opština, Beograd, Trosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

5 oglasa

Saznaj više o kraju Voždovac opština
Vojvode Vlahovića 55V | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića 55V | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića 55V | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića 55V | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića 55V | 4zida.rs
Top
19

Vojvode Vlahovića 55V

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

195.000 €

2.566 €/m²

76m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Vojvode Stepe 353 | 4zida.rs
Vojvode Stepe 353 | 4zida.rs
Vojvode Stepe 353 | 4zida.rs
Vojvode Stepe 353 | 4zida.rs
Vojvode Stepe 353 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
16

Vojvode Stepe 353

Trošarina, Voždovac opština, Beograd

327.000 €

3.633 €/m²

90m² | 3 sobe | 6/9 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Stepa Stepanović | 4zida.rs
Stepa Stepanović | 4zida.rs
Stepa Stepanović | 4zida.rs
Stepa Stepanović | 4zida.rs
Stepa Stepanović | 4zida.rs
Top
11

Stepa Stepanović

Voždovac opština, Beograd

280.000 €

3.333 €/m²

84m² | 3 sobe | 2/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 20.04.2026.
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
16

Borivoja Stevanovića

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd

237.000 €

3.038 €/m²

78m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Triše Kaclerovića | 4zida.rs
Triše Kaclerovića | 4zida.rs
Triše Kaclerovića | 4zida.rs
Triše Kaclerovića | 4zida.rs
Triše Kaclerovića | 4zida.rs
Premijum
13

Triše Kaclerovića

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

311.000 €

3.987 €/m²

78m² | 3 sobe | 1/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 20.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Voždovac opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Voždovac opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Voždovac opština
Vlasnik
Trosoban stan

prodaja stanova Voždovac opština - Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Voždovac opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Voždovac opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Voždovac opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Voždovac opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3161 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Voždovac opština - Beograd

  • Centar, Voždovac opština
  • Autokomanda, Voždovac opština
  • Banjica, Voždovac opština
  • Braće Jerković, Voždovac opština
  • Dušanovac, Voždovac opština

Po tipu nekretnine — Voždovac opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera