Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

305 oglasa

Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
4
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

136.827 €

2.319 €/m²

59m² | 3 sobe | potkrovlje
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

140.300 €

1.594 €/m²

88m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
2
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

65.460 €

1.597 €/m²

41m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
Somborska rampa | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Somborska rampa

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

134.200 €

2.631 €/m²

51m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija
Ažurirano 14.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
3
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

109.210 €

2.275 €/m²

48m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija
Ažurirano 14.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
3
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

81.550 €

1.735 €/m²

47m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija
Ažurirano 14.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
5
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

40.000 €

1.667 €/m²

24m² | 0.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Veternička Rampa | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Veternička Rampa

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

160.650 €

1.959 €/m²

82m² | 3.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.

Ponuda agencija u Novom Sadu

NS group nekretnine | 4zida.rs
NS group nekretnine
9 godina na 4zida
2492 oglasa u ponudi
Svet Nekretnine | 4zida.rs
Svet Nekretnine
12 godina na 4zida
665 oglasa u ponudi
Family nekretnine | 4zida.rs
Family nekretnine
2 godine na 4zida
440 oglasa u ponudi
Bak nekretnine | 4zida.rs
Bak nekretnine
2 godine na 4zida
459 oglasa u ponudi
Level Property | 4zida.rs
Level Property
1 godina na 4zida
1038 oglasa u ponudi
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO | 4zida.rs
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO
9 meseci na 4zida
73 oglasa u ponudi
Elit nekretnine | 4zida.rs
Elit nekretnine
2 godine na 4zida
117 oglasa u ponudi
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
8
Logo agencije

Veternička Rampa

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

99.360 €

2.160 €/m²

46m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Somborska rampa | 4zida.rs
Somborska rampa | 4zida.rs
Somborska rampa | 4zida.rs
Somborska rampa | 4zida.rs
Somborska rampa | 4zida.rs
11

Somborska rampa

Veternička Rampa, Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

127.600 €

2.900 €/m²

44m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Veternička Rampa | 4zida.rs
1

Veternička Rampa

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

56.700 €

2.181 €/m²

26m² | 0.5 soba
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Veternička Rampa | 4zida.rs
1

Veternička Rampa

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

73.000 €

2.028 €/m²

36m² | 1.5 soba
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Veternička Rampa | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1

Veternička Rampa

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

199.800 €

2.060 €/m²

97m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Veternička Rampa | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1

Veternička Rampa

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

211.500 €

1.977 €/m²

107m² | 5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
2
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

135.000 €

2.015 €/m²

67m² | 3.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
3
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

2.090 €/m²

67m² | 3.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
2
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

54.000 €

1.929 €/m²

28m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija
Ažurirano 13.05.2026.
Novosadski Put | 4zida.rs
1
Logo agencije

Novosadski Put

Veternička Rampa, Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

189.000 €

1.718 €/m²

110m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Omladinska 14 | 4zida.rs
Omladinska 14 | 4zida.rs
Omladinska 14 | 4zida.rs
Omladinska 14 | 4zida.rs
Omladinska 14 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Omladinska 14

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

95.000 €

1.863 €/m²

51m² | 1.5 soba
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
novo u ponudi
5
Logo agencije

Veternička Rampa

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

94.700 €

2.368 €/m²

40m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Video
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Veternik

prodaja stanova Veternik - Novi Sad

58 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Veternik - Novi Sad

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Veternik

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Veternik - Novi Sad

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Veternik. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2111 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Veternik - Novi Sad

  • Veternička Rampa, Veternik
  • Somborska rampa, Veternik

Po tipu nekretnine — Veternik - Novi Sad

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba