Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.202 oglasa

Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

182.500 €

3.318 €/m²

55m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Cara Dušana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

849.000 €

4.879 €/m²

174m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Preševska | 4zida.rs
Preševska | 4zida.rs
Preševska | 4zida.rs
Preševska | 4zida.rs
Preševska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
28
Logo agencije

Preševska

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara opština, Beograd

319.000 €

3.988 €/m²

80m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
50
Logo agencije

Bulevar Vudroa Vilsona

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

1.900.000 €

10.440 €/m²

182m² | 3 sobe | 6/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

66m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

75m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

109.008 €

2.422 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Kotež 1

Gradske lokacije, Pančevo

113.225 €

1.769 €/m²

64m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Kotež 1

Gradske lokacije, Pančevo

93.300 €

1.866 €/m²

50m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Kalvarija | 4zida.rs
Kalvarija | 4zida.rs
Kalvarija | 4zida.rs
Kalvarija | 4zida.rs
Kalvarija | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Kalvarija

Zemun opština, Beograd

300.000 €

3.061 €/m²

98m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Bulevar oslobođenja

Voždovac opština, Beograd

217.620 €

1.892 €/m²

115m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Bulevar oslobođenja

Voždovac opština, Beograd

169.000 €

2.414 €/m²

70m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Autokomanda | 4zida.rs
Autokomanda | 4zida.rs
Autokomanda | 4zida.rs
Autokomanda | 4zida.rs
Autokomanda | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Autokomanda

Voždovac opština, Beograd

260.766 €

2.210 €/m²

118m² | 4 sobe | 1/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14

Mikice Lesjaka 50

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

63.900 €

1.826 €/m²

35m² | 1 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Premijum
11

Adolfa Singera 18

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

60.000 €

1.538 €/m²

39m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.05.2026.
Banja Vrujci | 4zida.rs
Banja Vrujci | 4zida.rs
Banja Vrujci | 4zida.rs
Banja Vrujci | 4zida.rs
Banja Vrujci | 4zida.rs
Premijum
luksuzno
36
Logo agencije

Banja Vrujci

Gradske lokacije, Mionica

125.000 €

2.016 €/m²

62m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Gradske lokacije

Zrenjanin

49.000 €

891 €/m²

55m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9

Durlan

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

108.000 €

1.742 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Rotkvarija

Gradske lokacije, Novi Sad

200.000 €

2.740 €/m²

73m² | 3 sobe | 6/10 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Vidovdanska 341A | 4zida.rs
Vidovdanska 341A | 4zida.rs
Vidovdanska 341A | 4zida.rs
Vidovdanska 341A | 4zida.rs
Vidovdanska 341A | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5

Vidovdanska 341A

Gradske lokacije, Kruševac

92.400 €

1.400 €/m²

66m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Svetog Pantelejmona | 4zida.rs
Bulevar Svetog Pantelejmona | 4zida.rs
Bulevar Svetog Pantelejmona | 4zida.rs
Bulevar Svetog Pantelejmona | 4zida.rs
Bulevar Svetog Pantelejmona | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Bulevar Svetog Pantelejmona

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

115.000 €

2.212 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Liman 1

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

190.000 €

2.969 €/m²

64m² | 3 sobe | 9/10 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾