Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Subotica

Prodaja stanova Subotica, Trosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

200 oglasa

Partizanskih baza | 4zida.rs
Partizanskih baza | 4zida.rs
Partizanskih baza | 4zida.rs
Partizanskih baza | 4zida.rs
Partizanskih baza | 4zida.rs
19
Logo agencije

Partizanskih baza

Teslino Naselje, Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica

130.000 €

1.831 €/m²

71m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Dušana Petrovića | 4zida.rs
Dušana Petrovića | 4zida.rs
Dušana Petrovića | 4zida.rs
Dušana Petrovića | 4zida.rs
Dušana Petrovića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Dušana Petrovića

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

105.000 €

1.810 €/m²

58m² | 3 sobe | 7. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Novi Grad | 4zida.rs
Novi Grad | 4zida.rs
Novi Grad | 4zida.rs
Novi Grad | 4zida.rs
Novi Grad | 4zida.rs
9
Logo agencije

Novi Grad

Gradske lokacije, Subotica

66.000 €

815 €/m²

81m² | 3 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
14
Logo agencije

Radijalac

Gradske lokacije, Subotica

122.000 €

1.089 €/m²

112m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Vatroslava Lisinskog 40-46 | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

DAKRISO ROYAL HOME

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

59m² | 2.5 sobe | 2/5 spratova
Vatroslava Lisinskog 40-46 | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

DAKRISO ROYAL HOME

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

52m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Tolstojeva | 4zida.rs
Tolstojeva | 4zida.rs
Tolstojeva | 4zida.rs
Tolstojeva | 4zida.rs
Tolstojeva | 4zida.rs
5
Logo agencije

Tolstojeva

Centar 2, Gradske lokacije, Subotica

129.292 €

1.874 €/m²

69m² | 3 sobe | 5. sprat
Agencija
Ažurirano 10.05.2026.
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
8

Radijalac

Gradske lokacije, Subotica

225.000 €

1.316 €/m²

171m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 10.05.2026.
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
16
Logo agencije

Centar 2

Gradske lokacije, Subotica

110.000 €

1.692 €/m²

65m² | 3 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Dudova Šuma | 4zida.rs
Dudova Šuma | 4zida.rs
Dudova Šuma | 4zida.rs
Dudova Šuma | 4zida.rs
Dudova Šuma | 4zida.rs
10

Dudova Šuma

Gradske lokacije, Subotica

96.000 €

1.215 €/m²

79m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.

Ponuda agencija u Subotici

Cenzar Nekretnine | 4zida.rs
Cenzar Nekretnine
9 godina na 4zida
350 oglasa u ponudi
Sold SU nekretnine | 4zida.rs
Sold SU nekretnine
8 godina na 4zida
276 oglasa u ponudi
Nidax Nekretnine | 4zida.rs
Nidax Nekretnine
7 godina na 4zida
54 oglasa u ponudi
Sterijina 27 | 4zida.rs
Sterijina 27 | 4zida.rs
Sterijina 27 | 4zida.rs
3

Sterijina 27

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

101.679 €

1.640 €/m²

MOŽE NA KREDIT

62m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Kanjiški put 17 b | 4zida.rs
Novogradnja
19
Logo projekta

Palić

Palić, Okolne lokacije, Subotica

91.224 €

2.100 €/m²

43m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Dimitrija Tucovića

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

110.000 €

1.294 €/m²

85m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
18
Logo agencije

Centar 2

Gradske lokacije, Subotica

220.000 €

1.215 €/m²

181m² | 3 sobe | 2. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Zrinjskog I Frankopana | 4zida.rs
Zrinjskog I Frankopana | 4zida.rs
Zrinjskog I Frankopana | 4zida.rs
Zrinjskog I Frankopana | 4zida.rs
Zrinjskog I Frankopana | 4zida.rs
14

Zrinjskog I Frankopana

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

105.075 €

1.501 €/m²

70m² | 3 sobe
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Kireška | 4zida.rs
Kireška | 4zida.rs
Kireška | 4zida.rs
Kireška | 4zida.rs
Kireška | 4zida.rs
15

Kireška

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica

134.680 €

1.403 €/m²

96m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Sterijina | 4zida.rs
Sterijina | 4zida.rs
Sterijina | 4zida.rs
Sterijina | 4zida.rs
Sterijina | 4zida.rs
novo u ponudi
9

Sterijina

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

103.000 €

1.661 €/m²

62m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Centar 1 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

ARSENIJA CARNOJEVICA 28

Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

50m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Centar 1 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

ARSENIJA CARNOJEVICA 28

Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

95m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Kanjiški put | 4zida.rs
Kanjiški put | 4zida.rs
Kanjiški put | 4zida.rs
Kanjiški put | 4zida.rs
Kanjiški put | 4zida.rs
8
Logo agencije

Kanjiški put

Palić, Okolne lokacije, Subotica

228.148 €

1.755 €/m²

130m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
3

Dimitrija Tucovića

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

110.000 €

1.170 €/m²

MOŽE NA KREDIT

94m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Zrinjskog I Frankopana | 4zida.rs
Zrinjskog I Frankopana | 4zida.rs
Zrinjskog I Frankopana | 4zida.rs
Zrinjskog I Frankopana | 4zida.rs
Zrinjskog I Frankopana | 4zida.rs
17

Zrinjskog I Frankopana

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

135.000 €

1.500 €/m²

90m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
11
Logo agencije

Centar 1

Gradske lokacije, Subotica

180.000 €

2.093 €/m²

86m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 06.05.2026.
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
10
Logo agencije

Centar 3

Gradske lokacije, Subotica

108.761 €

1.843 €/m²

59m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 06.05.2026.
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
5
Logo agencije

Centar 1

Gradske lokacije, Subotica

195.000 €

1.822 €/m²

107m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Subotica
Trosoban stan

prodaja stanova Subotica

55 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Subotica

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Subotica

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Subotica

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Subotica. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1557 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Subotica

  • Gradske lokacije, Subotica
  • Okolne lokacije, Subotica

Po tipu nekretnine — Subotica

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba