Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Stari Grad opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

824 oglasa

Saznaj više o kraju Stari Grad opština
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Dositejeva

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

570.000 €

3.677 €/m²

155m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Majke Jevrosime

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

67.000 €

4.188 €/m²

16m² | 0.5 soba | nisko prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Palmotićeva

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

120.000 €

3.529 €/m²

34m² | 1 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Dositejeva

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

378.000 €

2.700 €/m²

140m² | 4 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Prethodna cena: 399.000 €
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Bulevar Despota Stefana

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

280.000 €

3.636 €/m²

77m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 09.05.2026.
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Bulevar despota Stefana

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

296.000 €

3.844 €/m²

77m² | 4 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • 3D tura
Ažurirano 09.05.2026.
Prethodna cena: 310.000 €
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Bulevar despota Stefana

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

258.000 €

4.526 €/m²

57m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Maršala Birjuzova

Obilićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

549.000 €

4.007 €/m²

137m² | 5.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 09.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
182 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1669 oglasa u ponudi
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Premijum
17

Palmotićeva

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

451.000 €

4.100 €/m²

110m² | 5 soba | 3/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Karađorđeva 3 | 4zida.rs
Karađorđeva 3 | 4zida.rs
Karađorđeva 3 | 4zida.rs
Karađorđeva 3 | 4zida.rs
Karađorđeva 3 | 4zida.rs
Premijum
12

Karađorđeva 3

Kalemegdan, Stari Grad opština, Beograd

250.000 €

3.623 €/m²

69m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Kralja Petra

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

360.000 €

4.235 €/m²

85m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Milutina Bojića bb | 4zida.rs
Milutina Bojića bb | 4zida.rs
Milutina Bojića bb | 4zida.rs
Milutina Bojića bb | 4zida.rs
Milutina Bojića bb | 4zida.rs
Premijum
21
Logo agencije

Milutina Bojića bb

Kopitareva Gradina, Stari Grad opština, Beograd

315.000 €

4.038 €/m²

78m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Bulevar despota Stefana

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

250.000 €

4.630 €/m²

54m² | 3 sobe | 5/13 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Stanoja Glavaša

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

419.000 €

4.068 €/m²

103m² | 3.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Kosovska

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

417.000 €

4.964 €/m²

84m² | 3 sobe | 2/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Šantićeva

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

377.000 €

4.143 €/m²

91m² | 3 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 07.05.2026.
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Visokog Stevana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

90.000 €

5.625 €/m²

16m² | 0.5 soba | 3/12 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Kosovska

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

140.000 €

4.667 €/m²

MOŽE NA KREDIT

30m² | 1 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Premijum
26
Logo agencije

Dubrovačka

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

370.000 €

5.211 €/m²

71m² | 3.5 sobe | 3/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Maršala Birjuzova

Obilićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

370.000 €

5.139 €/m²

72m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Stari Grad opština — stanovi, cene i ponuda | ...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Stari Grad opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Stari Grad opština

prodaja stanova Stari Grad opština - Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Stari Grad opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Stari Grad opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Stari Grad opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Stari Grad opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 4593 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Stari Grad opština - Beograd

  • Andrićev Venac, Stari Grad opština
  • Savamala, Stari Grad opština
  • Dorćol, Stari Grad opština
  • Kalemegdan, Stari Grad opština
  • Kopitareva Gradina, Stari Grad opština

Po tipu nekretnine — Stari Grad opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera