Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Stari Grad opština
  4. Trosoban stan

Prodaja stanova od agencije | Stari Grad opština, Beograd, Trosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

228 oglasa

Saznaj više o kraju Stari Grad opština
DOBRACINA | 4zida.rs
DOBRACINA | 4zida.rs
DOBRACINA | 4zida.rs
DOBRACINA | 4zida.rs
DOBRACINA | 4zida.rs
14

DOBRACINA

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

420.000 €

5.000 €/m²

84m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
12
Logo agencije

Bulevar Despota Stefana

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

258.000 €

4.526 €/m²

57m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 24.04.2026.
▾Reklama▾
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Čika-Ljubina | 4zida.rs
12
Logo agencije

Čika-Ljubina

Knez Mihailova, Stari Grad opština, Beograd

406.000 €

5.884 €/m²

69m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 24.04.2026.
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
10
Logo agencije

Majke Jevrosime

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

440.000 €

6.377 €/m²

69m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
28

Milutina Bojića

Atelje 212, Stari Grad opština, Beograd

315.000 €

4.038 €/m²

78m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 24.04.2026.
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
4
Logo agencije

Majke Jevrosime

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

240.000 €

3.000 €/m²

80m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 23.04.2026.
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
13
Logo agencije

Palmotićeva

Atelje 212, Stari Grad opština, Beograd

675.000 €

7.500 €/m²

90m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.
Obilićev Venac | 4zida.rs
Obilićev Venac | 4zida.rs
Obilićev Venac | 4zida.rs
Obilićev Venac | 4zida.rs
Obilićev Venac | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Obilićev Venac

Stari Grad opština, Beograd

370.000 €

5.606 €/m²

66m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
15
Logo agencije

Zmaja od Noćaja

Studentski Trg, Stari Grad opština, Beograd

375.000 €

5.952 €/m²

63m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 23.04.2026.
Kopitareva Gradina | 4zida.rs
Kopitareva Gradina | 4zida.rs
Kopitareva Gradina | 4zida.rs
Kopitareva Gradina | 4zida.rs
Kopitareva Gradina | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Kopitareva Gradina

Stari Grad opština, Beograd

315.000 €

4.038 €/m²

78m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 23.04.2026.
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
11

Beograd centar

Stari Grad opština, Beograd

285.000 €

4.914 €/m²

58m² | 3 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
17
Logo agencije

Džordža Vašingtona

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

289.900 €

3.332 €/m²

87m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
18
Logo agencije

Bulevar Despota Stefana

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

349.000 €

4.986 €/m²

70m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 22.04.2026.
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
20
Logo agencije

Maršala Birjuzova

Kosančićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

450.000 €

3.125 €/m²

144m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža • 3D tura • Video
Ažurirano 22.04.2026.
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
16

Majke Jevrosime

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

260.000 €

3.250 €/m²

80m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Dobračina | 4zida.rs
Dobračina | 4zida.rs
Dobračina | 4zida.rs
Dobračina | 4zida.rs
Dobračina | 4zida.rs
11
Logo agencije

Dobračina

Trg Republike, Stari Grad opština, Beograd

420.000 €

5.000 €/m²

84m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Takovska | 4zida.rs
Takovska | 4zida.rs
Takovska | 4zida.rs
Takovska | 4zida.rs
Takovska | 4zida.rs
12
Logo agencije

Takovska

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

160.000 €

8.421 €/m²

19m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 22.04.2026.
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
18

Dositejeva

Gundulićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

275.000 €

3.438 €/m²

80m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 21.04.2026.
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
19

Dorćol

Stari Grad opština, Beograd

319.000 €

4.908 €/m²

65m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
17
Logo agencije

Beograd centar

Stari Grad opština, Beograd

399.000 €

4.988 €/m²

80m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 20.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
891011

Nekretnine Stari Grad opština — stanovi, cene i ponuda | ...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Stari Grad opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Stari Grad opština - Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Stari Grad opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Stari Grad opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Stari Grad opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Stari Grad opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 4593 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Stari Grad opština - Beograd

  • Andrićev Venac, Stari Grad opština
  • Savamala, Stari Grad opština
  • Dorćol, Stari Grad opština
  • Kalemegdan, Stari Grad opština
  • Kopitareva Gradina, Stari Grad opština

Po tipu nekretnine — Stari Grad opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?