Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Stara Pazova

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

146 oglasa

Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
5

Nova Pazova

Okolne lokacije, Stara Pazova

102.500 €

1.464 €/m²

70m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
5

Nova Pazova

Okolne lokacije, Stara Pazova

90.678 €

1.417 €/m²

64m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
▾Reklama▾
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
5

Nova Pazova

Okolne lokacije, Stara Pazova

83.650 €

1.418 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10
Logo agencije

Gradske lokacije

Stara Pazova

171.000 €

1.413 €/m²

121m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 28.04.2026.
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13

Nova Pazova

Okolne lokacije, Stara Pazova

101.959 €

1.569 €/m²

65m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 25.04.2026.
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Nova Pazova

Okolne lokacije, Stara Pazova

124.682 €

1.559 €/m²

80m² | 4 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 25.04.2026.
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
22

Nova Pazova

Okolne lokacije, Stara Pazova

142.042 €

1.561 €/m²

91m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 25.04.2026.
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15

Nova Pazova

Okolne lokacije, Stara Pazova

191.146 €

1.554 €/m²

123m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 25.04.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Bedem nekretnine | 4zida.rs
Bedem nekretnine
2 godine na 4zida
65 oglasa u ponudi
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
20

Nova Pazova

Okolne lokacije, Stara Pazova

77.330 €

1.578 €/m²

49m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 25.04.2026.
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
9
Logo agencije

Novi Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

105.392 €

1.597 €/m²

66m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
7

Gradske lokacije

Stara Pazova

304.000 €

1.512 €/m²

201m² | 6 soba | 1/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 24.04.2026.
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
16
Logo agencije

Novi Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

140.960 €

1.484 €/m²

95m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Agencija
Ažurirano 24.04.2026.
▾Reklama▾
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
2

Novi Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

101.674 €

1.452 €/m²

70m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
2

Novi Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

88.131 €

1.469 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
2

Novi Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

95.512 €

1.469 €/m²

65m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
PILOTA MILENKA PAVLOVIĆA | 4zida.rs
PILOTA MILENKA PAVLOVIĆA | 4zida.rs
PILOTA MILENKA PAVLOVIĆA | 4zida.rs
PILOTA MILENKA PAVLOVIĆA | 4zida.rs
PILOTA MILENKA PAVLOVIĆA | 4zida.rs
12
Logo agencije

PILOTA MILENKA PAVLOVIĆA

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

75.000 €

1.596 €/m²

47m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 22.04.2026.
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Nova Pazova

Okolne lokacije, Stara Pazova

93.916 €

1.445 €/m²

65m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Garaža
Ažurirano 22.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10

Gradske lokacije

Stara Pazova

149.800 €

1.400 €/m²

107m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 21.04.2026.
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
8

Svetosavska

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

77.000 €

1.400 €/m²

55m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Kralja Petra I Karađorđevića | 4zida.rs
Kralja Petra I Karađorđevića | 4zida.rs
Kralja Petra I Karađorđevića | 4zida.rs
Kralja Petra I Karađorđevića | 4zida.rs
Kralja Petra I Karađorđevića | 4zida.rs
9
Logo agencije

Kralja Petra I Karađorđevića

Nova Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

77.300 €

1.516 €/m²

51m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Stara Pazova

prodaja stanova Stara Pazova

64 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Stara Pazova

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Stara Pazova

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Stara Pazova

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Stara Pazova. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1581 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Stara Pazova

  • Gradske lokacije, Stara Pazova
  • Okolne lokacije, Stara Pazova

Po tipu nekretnine — Stara Pazova

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba