Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Stara Pazova

Prodaja stanova Stara Pazova, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

71 oglas

Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Svetosavska

Gradske lokacije, Stara Pazova

90.816 €

1.593 €/m²

57m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Stari Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

77.154 €

1.403 €/m²

55m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Nova Pazova

Okolne lokacije, Stara Pazova

73.239 €

1.465 €/m²

50m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Vuka Karadžića | 4zida.rs
Vuka Karadžića | 4zida.rs
Vuka Karadžića | 4zida.rs
Vuka Karadžića | 4zida.rs
Vuka Karadžića | 4zida.rs
5

Vuka Karadžića

Nova Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

110.000 €

1.467 €/m²

75m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Svetosavska 150 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

River Park

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

83.437 €

1.540 €/m²

54m² | 2.5 sobe | potkrovlje/4 sprata
Svetosavska 150 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

River Park

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

86.147 €

1.540 €/m²

55m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
8
Logo agencije

Novi Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

59.000 €

1.553 €/m²

38m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
6

Novi Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

84.800 €

1.600 €/m²

53m² | 2 sobe
Agencija
Ažurirano 13.05.2026.
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
10

Stari Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

74.026 €

1.542 €/m²

48m² | 2 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Stari Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

80.417 €

1.546 €/m²

52m² | 2 sobe
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Bedem nekretnine | 4zida.rs
Bedem nekretnine
2 godine na 4zida
65 oglasa u ponudi
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
10
Logo agencije

Novi Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

85.888 €

1.591 €/m²

54m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Cara Dušana  133 | 4zida.rs
Novogradnja
1

CITY ROOF

Nova Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

Cena na upit

41m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Cara Dušana  133 | 4zida.rs
Novogradnja
1

CITY ROOF

Nova Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

Cena na upit

41m² | 2 sobe | potkrovlje/5 spratova
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13

Nova Pazova

Okolne lokacije, Stara Pazova

103.122 €

1.562 €/m²

66m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 10.05.2026.
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Nova Pazova

Okolne lokacije, Stara Pazova

70.184 €

1.560 €/m²

45m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 10.05.2026.
Stara Pazova | 4zida.rs
1
Logo agencije

Stara Pazova

Okolne lokacije

81.405 €

1.508 €/m²

54m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
5
Logo agencije

Svetosavska

Gradske lokacije, Stara Pazova

73.104 €

1.589 €/m²

46m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Ažurirano 06.05.2026.
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Svetosavska

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

68.000 €

1.447 €/m²

47m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
3
Logo agencije

Stara Pazova

Okolne lokacije

86.040 €

1.509 €/m²

57m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Gradske lokacije

Stara Pazova

57.400 €

1.400 €/m²

41m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 29.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Gradske lokacije

Stara Pazova

66.738 €

1.420 €/m²

47m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 29.04.2026.
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Nova Pazova

Okolne lokacije, Stara Pazova

78.244 €

1.565 €/m²

50m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 28.04.2026.
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
3

Stari Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

67.155 €

1.526 €/m²

44m² | 2 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
3

Stari Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

78.632 €

1.573 €/m²

50m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1234

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Stara Pazova

64 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Stara Pazova

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Stara Pazova

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Stara Pazova

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Stara Pazova. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1581 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Stara Pazova

  • Gradske lokacije, Stara Pazova
  • Okolne lokacije, Stara Pazova

Po tipu nekretnine — Stara Pazova

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Stara Pazova
Dvosoban stan