Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Stara Pazova

Prodaja stanova Stara Pazova, Četvorosoban i veći stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

45 oglasa

Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Beogradska

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

170.000 €

1.848 €/m²

92m² | 4 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Stara Pazova

Okolne lokacije

193.000 €

1.419 €/m²

136m² | 4 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Stara Pazova

Okolne lokacije

215.000 €

1.424 €/m²

151m² | 4.5 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Stari Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

119.300 €

1.529 €/m²

78m² | 4 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Svetosavska 150 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

River Park

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

83.437 €

1.540 €/m²

54m² | 2.5 sobe | potkrovlje/4 sprata
Svetosavska 150 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

River Park

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

86.147 €

1.540 €/m²

55m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Milenka Pevca | 4zida.rs
Milenka Pevca | 4zida.rs
Milenka Pevca | 4zida.rs
Milenka Pevca | 4zida.rs
Milenka Pevca | 4zida.rs
19
Logo agencije

Milenka Pevca

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

160.000 €

1.951 €/m²

82m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
10
Logo agencije

Svetosavska

Gradske lokacije, Stara Pazova

170.720 €

1.760 €/m²

97m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Hvjezdoslavova | 4zida.rs
Hvjezdoslavova | 4zida.rs
Hvjezdoslavova | 4zida.rs
Hvjezdoslavova | 4zida.rs
Hvjezdoslavova | 4zida.rs
16
Logo agencije

Hvjezdoslavova

Gradske lokacije, Stara Pazova

174.369 €

1.895 €/m²

92m² | 5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Jove Anđelkovića | 4zida.rs
Jove Anđelkovića | 4zida.rs
Jove Anđelkovića | 4zida.rs
Jove Anđelkovića | 4zida.rs
Jove Anđelkovića | 4zida.rs
20
Logo agencije

Jove Anđelkovića

Surduk, Okolne lokacije, Stara Pazova

220.000 €

965 €/m²

228m² | 6 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Bedem nekretnine | 4zida.rs
Bedem nekretnine
2 godine na 4zida
65 oglasa u ponudi
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
2
Logo agencije

Stara Pazova

Okolne lokacije

176.753 €

1.437 €/m²

123m² | 4.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Cara Dušana  133 | 4zida.rs
Novogradnja
1

CITY ROOF

Nova Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

Cena na upit

41m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Cara Dušana  133 | 4zida.rs
Novogradnja
1

CITY ROOF

Nova Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

Cena na upit

41m² | 2 sobe | potkrovlje/5 spratova
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
2
Logo agencije

Stara Pazova

Okolne lokacije

194.050 €

1.540 €/m²

126m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
7

Gradske lokacije

Stara Pazova

183.750 €

1.750 €/m²

105m² | 4 sobe
Agencija • Prazno • Garaža i parking • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
16
Logo agencije

Novi Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

140.960 €

1.484 €/m²

95m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Agencija
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Milenka Pevca | 4zida.rs
Milenka Pevca | 4zida.rs
Milenka Pevca | 4zida.rs
Milenka Pevca | 4zida.rs
Milenka Pevca | 4zida.rs
18
Logo agencije

Milenka Pevca

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

232.760 €

2.007 €/m²

116m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Ćirila i Metodija | 4zida.rs
Ćirila i Metodija | 4zida.rs
Ćirila i Metodija | 4zida.rs
Ćirila i Metodija | 4zida.rs
Ćirila i Metodija | 4zida.rs
10
Logo agencije

Ćirila i Metodija

Gradske lokacije, Stara Pazova

145.000 €

1.526 €/m²

95m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
6
Logo agencije

Gradske lokacije

Stara Pazova

152.400 €

1.200 €/m²

127m² | 4 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 10.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
6
Logo agencije

Gradske lokacije

Stara Pazova

237.043 €

1.975 €/m²

120m² | 4.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 10.05.2026.
Vuka Karadžića | 4zida.rs
Vuka Karadžića | 4zida.rs
Vuka Karadžića | 4zida.rs
Vuka Karadžića | 4zida.rs
Vuka Karadžića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Vuka Karadžića

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

125.000 €

1.563 €/m²

80m² | 4 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
11
Logo agencije

Svetosavska

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

135.000 €

1.421 €/m²

95m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 07.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10
Logo agencije

Gradske lokacije

Stara Pazova

110.000 €

1.594 €/m²

69m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 06.05.2026.
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
2

Novi Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

216.704 €

1.605 €/m²

135m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
2
3
Stara Pazova
4.5 i više soba

prodaja stanova Stara Pazova

64 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Stara Pazova

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Stara Pazova

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Stara Pazova

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Stara Pazova. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1581 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Stara Pazova

  • Gradske lokacije, Stara Pazova
  • Okolne lokacije, Stara Pazova

Po tipu nekretnine — Stara Pazova

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba