Jednoiposoban stan na prodaju, Mišeluk, 98.100€, 45m²

98.100 €
2.180 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
Opis oglasa
Agencijski ID: 128601, II/V. Na prodaju nov stan na Mišeluku. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: [email protected]
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Dunavski park13 min
- Park srpsko-azerbejdžanskog prijateljstva18 min
- Futoški park22 min

Obeležja kulture u blizini
- Matičarsko zdanje4 min
- Spomenik Svetozaru Miletiću4 min
- Katolička plebanija4 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Ivo Lola Ribar)5 min
- Srednja škola (Privatna gimnazija Tvrđava)4 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Bubica)5 min
- Fakultet (Farmaceutski fakultet Novi Sad)4 min

- Bolnica (Hirurška ordinacija Aesculap)6 min
- Klinika (Poliklinika Dijagnostika Centar)3 min
- Teretana (Aerobic club Mambobic Fitness)7 min
- Prodavnica (Mikromarket)3 min
- Restoran (Restoran Kod Fazana 1822)3 min
- Kafana (Kafana Šešir)3 min
- Taksi stajalište (Grand Taxi)14 min
- Autobuska stanica (Uspenska - Šafarikova)3 min
- Banka (Raiffeisen Bank)7 min
- Pošta (Pošta Novi Sad 21122)4 min
Kontakt oglašivača