Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.675 oglasa

Vladimira T. Filipovića | 4zida.rs
Vladimira T. Filipovića | 4zida.rs
Vladimira T. Filipovića | 4zida.rs
Vladimira T. Filipovića | 4zida.rs
Vladimira T. Filipovića | 4zida.rs
Premijum
5

Vladimira T. Filipovića

Lagator, Gradske lokacije, Loznica

98.640 €

1.370 €/m²

72m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Investitor • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

175.000 €

2.188 €/m²

80m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

180.000 €

3.462 €/m²

52m² | 2 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

102.000 €

3.400 €/m²

30m² | 0.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Premijum
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

60m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Premijum
27
Logo agencije

Liman 3

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

435.000 €

4.143 €/m²

105m² | 3 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Veselina Masleše | 4zida.rs
Veselina Masleše | 4zida.rs
Veselina Masleše | 4zida.rs
Veselina Masleše | 4zida.rs
Veselina Masleše | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
odmah useljiv
16

Veselina Masleše

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

399.000 €

3.353 €/m²

119m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
26
Logo agencije

Vladimira Rolovića

Filmski Grad, Čukarica opština, Beograd

230.000 €

2.584 €/m²

89m² | 4 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Podrum • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Milana Vukosa

Bulbulder, Zvezdara opština, Beograd

75.000 €

2.885 €/m²

26m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Ćirila I Metodija 38 | 4zida.rs
Ćirila I Metodija 38 | 4zida.rs
Ćirila I Metodija 38 | 4zida.rs
Ćirila I Metodija 38 | 4zida.rs
Ćirila I Metodija 38 | 4zida.rs
Premijum
14

Ćirila I Metodija 38

Severni Telep, Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

170.400 €

2.400 €/m²

71m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Ruzveltova 48 | 4zida.rs
Premijum
8

LA RUE 48

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

51m² | 2 sobe | 4/7 spratova
Ruzveltova 48 | 4zida.rs
Novogradnja
3

LA RUE 48

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

51m² | 2 sobe | 2/7 spratova
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14

Mikice Lesjaka 50

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

63.900 €

1.826 €/m²

35m² | 1 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Premijum
2

Visokog Stevana broj 50

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

60m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Investitor
Ažurirano 12.05.2026.
Ruzveltova 48 | 4zida.rs
Premijum
8

Ruzveltova 48

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

51m² | 2 sobe | 4/7 spratova
Investitor
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Ovčanski put 3

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

33m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Investitor
Ažurirano 12.05.2026.
Miletićeva | 4zida.rs
Miletićeva | 4zida.rs
Miletićeva | 4zida.rs
Miletićeva | 4zida.rs
Miletićeva | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Miletićeva

Gradske lokacije, Inđija

72.000 €

1.108 €/m²

65m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

33m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Novogradnja
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

80m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Skadarlija

Stari Grad opština, Beograd

280.000 €

3.415 €/m²

82m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Tadije Sondermajera

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

675.000 €

5.444 €/m²

124m² | 4 sobe | 5/40 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Dragoslava Srejovića

Bogoslovija, Palilula opština, Beograd

175.000 €

1.882 €/m²

93m² | 4 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Visokog Stevana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

90.000 €

5.625 €/m²

16m² | 0.5 soba | 3/12 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Njegoševa

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

328.500 €

3.820 €/m²

86m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Koste Nađa

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

127.727 €

2.202 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾