Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24 oglasa

Saznaj više o kraju Slavujev Venac
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Ruzveltova

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

179.000 €

3.255 €/m²

55m² | 2.5 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Dimitrija Tucovića

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

381.083 €

3.098 €/m²

123m² | 4 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Slavujev Venac

Zvezdara opština, Beograd

119.900 €

3.997 €/m²

30m² | 1.5 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 12.05.2026.
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Dimitrija Tucovića

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

207.500 €

4.150 €/m²

50m² | 2 sobe | 5/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
13
Logo agencije

Koste Taušanovića

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

228.000 €

3.738 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
20
Logo agencije

Koste Taušanovića

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

228.000 €

3.738 €/m²

61m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 16.05.2026.
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Koste Taušanovića

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

228.000 €

3.738 €/m²

61m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
13
Logo agencije

Koste Taušanovića

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

228.000 €

3.738 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
4

Slavujev Venac

Zvezdara opština, Beograd

334.400 €

3.311 €/m²

101m² | 3.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
12

Koste Taušanovića

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

228.000 €

3.738 €/m²

61m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Svetog Nikole | 4zida.rs
Svetog Nikole | 4zida.rs
Svetog Nikole | 4zida.rs
Svetog Nikole | 4zida.rs
Svetog Nikole | 4zida.rs
13
Logo agencije

Svetog Nikole

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

240.000 €

3.529 €/m²

68m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
SLAVUJEV VENAC | 4zida.rs
SLAVUJEV VENAC | 4zida.rs
SLAVUJEV VENAC | 4zida.rs
SLAVUJEV VENAC | 4zida.rs
SLAVUJEV VENAC | 4zida.rs
16

SLAVUJEV VENAC

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

113.900 €

1.837 €/m²

62m² | 3 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
4
Logo agencije

Dimitrija Tucovića

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

333.000 €

4.382 €/m²

76m² | 3.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
7
Logo agencije

Slavujev Venac

Zvezdara opština, Beograd

250.000 €

4.902 €/m²

51m² | 2 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 10.05.2026.
Braće Ribnikar | 4zida.rs
Braće Ribnikar | 4zida.rs
Braće Ribnikar | 4zida.rs
Braće Ribnikar | 4zida.rs
Braće Ribnikar | 4zida.rs
5

Braće Ribnikar

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

130.000 €

3.095 €/m²

42m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
5

Slavujev Venac

Zvezdara opština, Beograd

210.000 €

1.780 €/m²

118m² | 5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Namešteno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
2
Logo agencije

Dimitrija Tucovića

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

243.636 €

3.691 €/m²

66m² | 2.5 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
19
Logo agencije

Milana Vukosa

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

297.600 €

3.200 €/m²

93m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 02.05.2026.
Toplička | 4zida.rs
Toplička | 4zida.rs
Toplička | 4zida.rs
Toplička | 4zida.rs
Toplička | 4zida.rs
18
Logo agencije

Toplička

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

205.000 €

2.563 €/m²

80m² | 2.5 sobe | nisko prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 24.04.2026.
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
12
Logo agencije

Slavujev Venac

Zvezdara opština, Beograd

240.000 €

3.000 €/m²

80m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12

Stanovi Slavujev Venac — nekretnine Zvezdara opština | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje stanova u Slavujev Venac, opština Zvezdara opština. Pronađi pravu nekretninu na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju

prodaja stanova Slavujev Venac - Beograd

Prosečna cena stanova — Slavujev Venac - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Slavujev Venac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3278 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Po tipu nekretnine — Slavujev Venac - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Slavujev Venac