Jednoiposoban stan na prodaju, Salajka, 136.990€, 35m²

136.990 €
3.914 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - interfon, TV, klima, veš mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1405
- 1 lift
- Kanalizacija
Opis oglasa
Nov namešten stan na 5min od centra i Bulevara Oslobođenja.
Nalazi se u novoj zgradi, na visokom prizemlju.
Stan je dvorišno orijentisan
Grejanje je na gas, po potrošnji.
Mogućnost kupovine bez nameštaja, cena po dogovoru.
U cenu je uračunata agencijska provizija od 3%
Za više informacija i zakazivanje razgledanja molimo Vas da pozovete
066... (prikaži broj telefona)
ili
065... (prikaži broj telefona)
Nikola Ljuboja.
Agencija N Nekretnine, Novi Sad -Alekse Šantića 64, Bulevar Evrope 44.
Registar posrednika 1405
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park srpsko-azerbejdžanskog prijateljstva11 min
- Dunavski park14 min
- Železnički park26 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik Kralju Petru I Karađorđeviću9 min
- Spomen ploča Albertu Ajnštajnu i Milevi Marić10 min
- Vladičanski dvor10 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Ivan Gundulić)6 min
- Srednja škola (Gimnazija Živorad Janković)6 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Sigridrug)3 min
- Fakultet (Univerzitet u Novom Sadu Akademija umetnosti)4 min

- Bolnica (Bolnica za bolesti zavisnosti Vita)7 min
- Klinika (Poliklinika Novakov)4 min
- Teretana (Teretana Podbara Gym)5 min