Jednoiposoban stan na prodaju, Telep, 136.790€, 40m²

136.790 €
3.420 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Polunamešteno - interfon, klima, sudo mašina, frižider, rerna, plakar
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1405
- 1 garažno mesto
- 1 lift
Opis oglasa
- nov, polunamešten stan na prodaju
- neposredna blizina kružnog toka kod Bulevara Evrope (700m)
- 40m2, 2. sprat od 3.
- visok kvalitet gradnje, poznat investitor
- komforno garažno mesto uz doplatu, cena 20.000Eur
Agencijska provizija u visini od 3% je uračunata u cenu.
Za sve dodatne informacije, obratite se na
065... (prikaži broj telefona)
ili
065... (prikaži broj telefona)
Nikola Ljuboja. Agencija N Nekretnine, reg. br. posrednika 1405, Alekse Šantića 64, Novi Sad.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica27 min
- Futoški park31 min
- Limanski park35 min

Obeležja kulture u blizini
- Galerija Matice srpske9 min
- Dvorac Eđšeg9 min
- Jodna Banja9 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Jožef Atila)9 min
- Srednja škola (Gimnazija Laza Kostić)18 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Dunavski cvet)6 min
- Fakultet (Protestantski teološki fakultet)7 min

- Bolnica (Ginekološka bolnica Ferona)2 min
- Klinika (Family Medica poliklinika)7 min
- Teretana (Fitness klub Addiction)11 min
- Prodavnica (Lole dućan)5 min
- Restoran (Caffe restoran Rosetto)7 min
- Kafana (Atos pub)5 min
- Taksi stajalište (Taxi prevoz Novi Sad)18 min