Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvoiposoban stan na prodaju, Grbavica, 139.050€, 49m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Novi Sad
  4. Grbavica
  5. Dvoiposoban stan

Dvoiposoban stan na prodaju, Grbavica, 139.050€, 49m²

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-10482Oglas ažuriran: 11.05.2026.
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 564 €

139.050 €

2.838 € / m2

49 m²
2,5 sobe
4/5 spratova
Grbavica - renoviran stan sa 2 spavaće sobe
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Centralno grejanje
  • Renovirano
  • Prostorije: terasa
  • Opremljenost: Prazno - interfon
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1405
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift

Opis oglasa

  • neposredna blizina Bulevara cara Lazara i Cara Dušana
  • 49m2, uknjižen i bez tereta
  • kompletno renoviran stan
  • zgrada sa liftom (od visokog prizemlja)
  • 2 spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, terasa, hodnik sa ugradnim elementima, kupatilo
  • odlična investicija

Agencijska provizija u visini od 3% je uračunata u cenu.
Za sve dodatne informacije, obratite se na 065... (prikaži broj telefona) ili 065... (prikaži broj telefona) Nikola Ljuboja. Agencija N Nekretnine, reg. br. posrednika 1405, Alekse Šantića 64, Novi Sad.

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Futoški park
    12 min
  • Limanski park
    17 min
  • Dunavski park
    29 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Galerija Matice srpske
    4 min
  • Jodna Banja
    5 min
  • Dvorac Eđšeg
    7 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Sonja Marinković)
    8 min
  • Srednja škola (Medicinska škola 7. april)
    9 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Zmaj)
    5 min
  • Fakultet (Fakultet za pravne i poslovne studije Dr Lazar Vrkatić)
    4 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Institut za zdravstvenu zaštitu dece i omladine Vojvodine)
    4 min
  • Klinika (Poliklinika Vejnović)
    12 min
  • Teretana (Fitness centar Royal Gym)
    8 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Voće i povrće Pinćir BIO)
    1 min
  • Restoran (Play concept bar & restaurant)
    4 min
  • Kafana (Pab Pow Wow)
    9 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Gradski Taxi)
    12 min
  • Autobuska stanica (Futoška - Antona Čehova)
    8 min
Ostale ustanove
  • Banka (Raiffeisen Bank)
    12 min
  • Pošta (Pošta Novi Sad 21102)
    11 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - N NekretnineCallcenter5
Callcenter5 avatar
4 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
598,34 mesečno (ukupno 7.180,12)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - N NekretnineCallcenter5
Callcenter5 avatar
4 godine na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvoiposoban stan u zgradi za prodaju, Grbavica, 49 m2, na 4. spratu, ima lift. Stanje - Renovirano, Centralno, ima terasu.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Grbavica

2.838 € / m2
Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs | 4zida.rs
2.500 € / m2
3.023 € / m2
3.545 € / m2

Oglasi ove agencije

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
139.220 €
2.210 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 63 m²

Agencija

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
139.000 €
3.159 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 44 m² • uknjiženo

Agencija

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
140.000 €

Veternik

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

plac • 6 a

Agencija

Gradske lokacije, Sremski Karlovci | 4zida.rs
139.000 €
5.792 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Sremski Karlovci

kuća • 24 m²

Agencija

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
139.300 €
2.964 €/m²

Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 47 m²

Agencija

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
140.530 €
2.928 €/m²

Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 48 m²

Agencija

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
139.250 €
2.963 €/m²

Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 47 m²

Agencija

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
140.000 €
3.256 €/m²

Salajka

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 43 m²

Agencija

Gradske lokacije, Ruma | 4zida.rs
139.000 €
1.495 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Ruma

kuća • 93 m²

Agencija

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
139.050 €
3.234 €/m²

Sajmište

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 43 m² • uknjiženo

Agencija

Veternička Rampa, Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
140.000 €

Veternička Rampa

Veternička Rampa, Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

građevinsko zemljište • 5.39 a

Agencija

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
137.600 €
3.127 €/m²

Salajka

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 44 m²

Agencija

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
140.000 €
2.593 €/m²

Bulevar Evrope

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 54 m² • uknjiženo

Agencija

Vidovdansko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
139.500 €
2.214 €/m²

Vidovdansko Naselje

Vidovdansko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

troiposoban stan • 63 m²

Agencija

Bački Jarak, Okolne lokacije, Temerin | 4zida.rs
139.000 €
2.279 €/m²

Bački Jarak

Bački Jarak, Okolne lokacije, Temerin

kuća • 61 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
139.000 €
2.780 €/m²

Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 50 m²

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
139.300 €
3.240 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 43 m²

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
139.620 €
3.247 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 43 m²

Agencija

Okolne lokacije, Ruma | 4zida.rs
140.000 €

Okolne lokacije

Okolne lokacije, Ruma

građevinsko zemljište • 81.3 a

Agencija

Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
138.000 €
2.509 €/m²

Adamovićevo Naselje

Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 55 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda