Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

500 oglasa

Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Premijum
9

Hadži Ruvimova

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

84.000 €

3.000 €/m²

28m² | 0.5 soba | 4/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

309.700 €

3.193 €/m²

97m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

128.750 €

2.926 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

300.700 €

3.100 €/m²

97m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Ledinačka 10 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

LED Residence

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

62m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Ledinačka 10 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

LED Residence

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

80.000 €

3.333 €/m²

24m² | 0.5 soba | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

329.600 €

2.497 €/m²

132m² | 4 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
retko u ponudi
7
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

129.000 €

2.932 €/m²

44m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
26
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

2.373 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 5. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.

Ponuda agencija u Novom Sadu

NS group nekretnine | 4zida.rs
NS group nekretnine
9 godina na 4zida
2440 oglasa u ponudi
N Nekretnine | 4zida.rs
N Nekretnine
4 godine na 4zida
1752 oglasa u ponudi
Svet Nekretnine | 4zida.rs
Svet Nekretnine
12 godina na 4zida
669 oglasa u ponudi
Family nekretnine | 4zida.rs
Family nekretnine
2 godine na 4zida
440 oglasa u ponudi
Bak nekretnine | 4zida.rs
Bak nekretnine
1 godina na 4zida
466 oglasa u ponudi
Level Property | 4zida.rs
Level Property
1 godina na 4zida
1005 oglasa u ponudi
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO | 4zida.rs
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO
8 meseci na 4zida
69 oglasa u ponudi
Elit nekretnine | 4zida.rs
Elit nekretnine
2 godine na 4zida
117 oglasa u ponudi
Jodna Banja | 4zida.rs
Jodna Banja | 4zida.rs
Jodna Banja | 4zida.rs
Jodna Banja | 4zida.rs
Jodna Banja | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Jodna Banja

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

112.000 €

3.111 €/m²

36m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
30
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

187.200 €

2.255 €/m²

83m² | 3.5 sobe
Agencija • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

300.700 €

3.100 €/m²

97m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
dobra lokacija
12
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

214.000 €

3.194 €/m²

67m² | 4 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Kralja Petra I 52 | 4zida.rs
Bulevar Kralja Petra I 52 | 4zida.rs
Bulevar Kralja Petra I 52 | 4zida.rs
Bulevar Kralja Petra I 52 | 4zida.rs
Bulevar Kralja Petra I 52 | 4zida.rs
Premijum
14

Bulevar Kralja Petra I 52

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

190.950 €

3.350 €/m²

57m² | 2 sobe | 2/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Ledinačka 10 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Ledinačka 10

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

62m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Investitor
Ažurirano 08.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

147.000 €

2.534 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

146.750 €

2.530 €/m²

58m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Top
6

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

120.000 €

2.222 €/m²

54m² | 2 sobe
Agencija • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Top
dobra ponuda
21
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

185.400 €

2.234 €/m²

83m² | 3 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Slobodana Bajića | 4zida.rs
Slobodana Bajića | 4zida.rs
Slobodana Bajića | 4zida.rs
Slobodana Bajića | 4zida.rs
Slobodana Bajića | 4zida.rs
Top
15

Slobodana Bajića

Betanija, Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

115.000 €

2.674 €/m²

43m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

217.450 €

2.939 €/m²

74m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
2
3
4
5
6
Sajmište

prodaja stanova Sajmište - Novi Sad

38 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Sajmište - Novi Sad

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Sajmište

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Sajmište - Novi Sad

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Sajmište. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2936 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Sajmište - Novi Sad

  • Futoški Park, Sajmište
  • Vrbak, Sajmište
  • Jodna Banja, Sajmište
  • Betanija, Sajmište

Po tipu nekretnine — Sajmište - Novi Sad

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba