Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Šabac

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

190 oglasa

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
11

Centar

Gradske lokacije, Šabac

120.000 €

1.290 €/m²

93m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Kneza Lazara | 4zida.rs
Kneza Lazara | 4zida.rs
Kneza Lazara | 4zida.rs
Kneza Lazara | 4zida.rs
Kneza Lazara | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15

Kneza Lazara

Gradske lokacije, Šabac

89.000 €

2.070 €/m²

43m² | 2 sobe | 6/12 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
2

Gradske lokacije

Šabac

117.300 €

1.700 €/m²

69m² | 3 sobe | 2/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 04.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
dobra ponuda
17
Logo agencije

Gradske lokacije

Šabac

120.000 €

1.690 €/m²

71m² | 2 sobe
Agencija • Delimično uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
13

Vojvode Stepe

Donji Šor, Gradske lokacije, Šabac

52.000 €

1.625 €/m²

32m² | 1 soba | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Kamičak | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1

Kamičak

Gradske lokacije, Šabac

133.611 €

1.713 €/m²

78m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 04.05.2026.
Kamičak | 4zida.rs
1

Kamičak

Gradske lokacije, Šabac

139.700 €

1.838 €/m²

76m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 03.05.2026.
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Cerska

Trkalište, Gradske lokacije, Šabac

90.000 €

1.636 €/m²

55m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 03.05.2026.
Trijangla | 4zida.rs
Trijangla | 4zida.rs
Trijangla | 4zida.rs
Trijangla | 4zida.rs
Trijangla | 4zida.rs
20
Logo agencije

Trijangla

Gradske lokacije, Šabac

108.500 €

1.550 €/m²

70m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
8

Centar

Gradske lokacije, Šabac

76.500 €

1.700 €/m²

45m² | 1.5 soba
Agencija
Ažurirano 03.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12

Gradske lokacije

Šabac

131.560 €

1.430 €/m²

92m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
15

Gradske lokacije

Šabac

170.000 €

1.504 €/m²

113m² | 3.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 01.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Gradske lokacije

Šabac

170.000 €

1.504 €/m²

113m² | 3.5 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
13
Logo agencije

Gradske lokacije

Šabac

111.000 €

1.500 €/m²

74m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
13
Logo agencije

Gradske lokacije

Šabac

75.000 €

1.500 €/m²

50m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
4

Kralja Milana

Gradske lokacije, Šabac

110.330 €

1.870 €/m²

59m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.05.2026.
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
15

Kneza Miloša

Gradske lokacije, Šabac

143.000 €

2.134 €/m²

67m² | 2.5 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
16

Gradske lokacije

Šabac

258.000 €

905 €/m²

285m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 30.04.2026.
Letnjikovačka Kosa | 4zida.rs
Letnjikovačka Kosa | 4zida.rs
Letnjikovačka Kosa | 4zida.rs
Letnjikovačka Kosa | 4zida.rs
Letnjikovačka Kosa | 4zida.rs
16

Letnjikovačka Kosa

Gradske lokacije, Šabac

180.000 €

1.154 €/m²

156m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 30.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
27
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Šabac

137.000 €

1.151 €/m²

119m² | 5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan
Ažurirano 30.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Šabac
1
...
3
4
5
6

prodaja stanova Šabac

50 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Šabac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Šabac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Šabac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Šabac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1668 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Šabac

  • Gradske lokacije, Šabac
  • Okolne lokacije, Šabac

Po tipu nekretnine — Šabac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba