Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.646 oglasa

Tolstojeva | 4zida.rs
Tolstojeva | 4zida.rs
Tolstojeva | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Tolstojeva

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

76.500 €

1.700 €/m²

45m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Bulevar Nemanjića

Bulevar Zona 2, Medijana, Gradske lokacije, Niš

165.000 €

2.171 €/m²

76m² | 3 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Bore Vukmirovića

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

113.000 €

2.132 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Ljubomira Nikolića | 4zida.rs
Ljubomira Nikolića | 4zida.rs
Ljubomira Nikolića | 4zida.rs
Ljubomira Nikolića | 4zida.rs
Ljubomira Nikolića | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Ljubomira Nikolića

Trošarina, Medijana, Gradske lokacije, Niš

145.000 €

1.790 €/m²

81m² | 4 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Jovana Ristića | 4zida.rs
Jovana Ristića | 4zida.rs
Jovana Ristića | 4zida.rs
Jovana Ristića | 4zida.rs
Jovana Ristića | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Jovana Ristića

Kičevo, Medijana, Gradske lokacije, Niš

169.400 €

2.200 €/m²

77m² | 2.5 sobe | 1/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Stanoja Bunuševca | 4zida.rs
Stanoja Bunuševca | 4zida.rs
Stanoja Bunuševca | 4zida.rs
Stanoja Bunuševca | 4zida.rs
Stanoja Bunuševca | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Stanoja Bunuševca

Rasadnik, Palilula, Gradske lokacije, Niš

120.000 €

1.967 €/m²

61m² | 2 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Naserova

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

48.000 €

1.412 €/m²

34m² | 1.5 soba | 10/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Majakovskog | 4zida.rs
Majakovskog | 4zida.rs
Majakovskog | 4zida.rs
Majakovskog | 4zida.rs
Majakovskog | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Majakovskog

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

154.500 €

1.981 €/m²

78m² | 3 sobe | 1/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Generala Milojka Lešjanina

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

155.000 €

2.067 €/m²

75m² | 3 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Sokolska | 4zida.rs
Sokolska | 4zida.rs
Sokolska | 4zida.rs
Sokolska | 4zida.rs
Sokolska | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Sokolska

Ekonomski/Pravni Fakultet, Medijana, Gradske lokacije, Niš

170.000 €

2.048 €/m²

83m² | 4 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Narodnih heroja

Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

83.000 €

1.660 €/m²

50m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Bulevar Nemanjića

Medijana, Gradske lokacije, Niš

111.500 €

1.798 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

96.900 €

1.938 €/m²

50m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Hajduk Veljkova

Čair, Medijana, Gradske lokacije, Niš

135.000 €

2.500 €/m²

54m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Milentija Popovića | 4zida.rs
Milentija Popovića | 4zida.rs
Milentija Popovića | 4zida.rs
Milentija Popovića | 4zida.rs
Milentija Popovića | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Milentija Popovića

Bubanj, Palilula, Gradske lokacije, Niš

75.000 €

1.630 €/m²

46m² | 1 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Kej Kola srpskih sestara

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

113.500 €

2.270 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Studenička | 4zida.rs
Studenička | 4zida.rs
Studenička | 4zida.rs
Studenička | 4zida.rs
Studenička | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Studenička

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

70.000 €

1.750 €/m²

40m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Sokobanja

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

65.000 €

2.097 €/m²

31m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Raj | 4zida.rs
Raj | 4zida.rs
Raj | 4zida.rs
Raj | 4zida.rs
Raj | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Raj

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

85.000 €

1.518 €/m²

56m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Milenka Grčića | 4zida.rs
Milenka Grčića | 4zida.rs
Milenka Grčića | 4zida.rs
Milenka Grčića | 4zida.rs
Milenka Grčića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Milenka Grčića

Stara Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

61.800 €

3.090 €/m²

20m² | 0.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾