Dvoiposoban stan na prodaju, Pantelej, 103.999€, 57m²

103.999 €
1.825 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- U izgradnji
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2136
- 1 parking mesto, parking u dvorištu zgrade
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2027.
- Zgrada poseduje: podrum
- Tip interneta: kablovska
Opis oglasa
Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan na Panteleju, ulica Vase Pelagića, u modernoj porodičnoj zgradi .
Zgrada je u postupuku izgradnje , PO+PR+4 sprata i završetak se planira za godinu ipo dana. Stan je dostupan na prvom, drugom i trećem spratu, sa liftom i sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe , kupatilo i terasa.
Cena stana je 104.000 eu plus PDV odnosno 114.200 eu sa PDV-om , a ukoliko Vam je prva nekretnina imate pravo povraćaj PDV-a u iznosu od 10 % .
U ovoj zgradi imamo i stan od 56 m2 na više spratova sa drugačijim rasporedom.
Za slične nekretnine na ovoj ili sličnoj lokaciji pozovite na telefon iz oglasa ili ostavite poruku i kontaktiraćemo Vas u najkraćem roku.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park složnih komšija19 min
- Park Svetog Save19 min
- Park heroja NOB-a27 min

Obeležja kulture u blizini
- Ranohrišćanska grobnica5 min
- Ranohrišćanska bazilika7 min
- Zgrada Oficirskog doma10 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini