Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Pančevo

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

574 oglasa

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9

Centar

Gradske lokacije, Pančevo

99.000 €

825 €/m²

120m² | 1 soba | prizemlje/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 16.05.2026.
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Kotež 1

Gradske lokacije, Pančevo

117.600 €

2.400 €/m²

49m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
3
Logo agencije

Gornji Grad

Gradske lokacije, Pančevo

126.000 €

1.800 €/m²

70m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
3
Logo agencije

Gornji Grad

Gradske lokacije, Pančevo

99.000 €

1.800 €/m²

55m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Margita | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

M3-Mihajla Pupina

Gradske lokacije, Pančevo

121.453 €

1.980 €/m²

61m² | 2 sobe
Margita | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

M3-Mihajla Pupina

Gradske lokacije, Pančevo

154.321 €

1.980 €/m²

77m² | 3 sobe
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
6
Logo agencije

Gornji Grad

Gradske lokacije, Pančevo

82.800 €

1.800 €/m²

46m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Pančevo

107.900 €

1.998 €/m²

54m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
14

Maksima Gorkog

Donji Grad, Gradske lokacije, Pančevo

150.150 €

2.310 €/m²

65m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
16

Maksima Gorkog

Donji Grad, Gradske lokacije, Pančevo

162.000 €

2.000 €/m²

81m² | 3 sobe | 4. sprat
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
23
Logo agencije

Gornji Grad

Gradske lokacije, Pančevo

99.000 €

1.800 €/m²

55m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Svetozara Miletića 68-68a | 4zida.rs
Novogradnja

Comix Atrium

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

117.117 €

2.310 €/m²

50m² | 1 soba | 1/4 sprata
Svetozara Miletića 68-68a | 4zida.rs
Novogradnja

Comix Atrium

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

117.163 €

2.310 €/m²

50m² | 1 soba | 2/4 sprata
Sodara | 4zida.rs
Sodara | 4zida.rs
Sodara | 4zida.rs
Sodara | 4zida.rs
Sodara | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Sodara

Gradske lokacije, Pančevo

89.900 €

1.763 €/m²

51m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Tesla | 4zida.rs
Tesla | 4zida.rs
Tesla | 4zida.rs
Tesla | 4zida.rs
Tesla | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Tesla

Gradske lokacije, Pančevo

112.000 €

2.196 €/m²

51m² | 2 sobe | 2. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Žička 7B | 4zida.rs
Žička 7B | 4zida.rs
Žička 7B | 4zida.rs
Žička 7B | 4zida.rs
Žička 7B | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15

Žička 7B

Strelište, Gradske lokacije, Pančevo

96.500 €

1.399 €/m²

69m² | 2.5 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Branka Radičevića | 4zida.rs
Branka Radičevića | 4zida.rs
Branka Radičevića | 4zida.rs
Branka Radičevića | 4zida.rs
Branka Radičevića | 4zida.rs
13

Branka Radičevića

Margita, Gradske lokacije, Pančevo

120.000 €

2.791 €/m²

43m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
24

Centar

Gradske lokacije, Pančevo

67.000 €

2.792 €/m²

24m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Radivoja Koraća 13 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Radivoja Koraća 13

Strelište, Gradske lokacije, Pančevo

153.221 €

1.700 €/m²

90m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Radivoja Koraća 13 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Radivoja Koraća 13

Strelište, Gradske lokacije, Pančevo

90.510 €

1.750 €/m²

51m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Jadranska | 4zida.rs
Jadranska | 4zida.rs
Jadranska | 4zida.rs
Jadranska | 4zida.rs
Jadranska | 4zida.rs
8

Jadranska

Misa, Gradske lokacije, Pančevo

139.000 €

1.479 €/m²

94m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Kneza Mihaila Obrenovića | 4zida.rs
Kneza Mihaila Obrenovića | 4zida.rs
Kneza Mihaila Obrenovića | 4zida.rs
Kneza Mihaila Obrenovića | 4zida.rs
Kneza Mihaila Obrenovića | 4zida.rs
12

Kneza Mihaila Obrenovića

Tesla, Gradske lokacije, Pančevo

132.000 €

1.886 €/m²

70m² | 3 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Stevice Jovanovića | 4zida.rs
Stevice Jovanovića | 4zida.rs
Stevice Jovanovića | 4zida.rs
Stevice Jovanovića | 4zida.rs
Stevice Jovanovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
48

Stevice Jovanovića

Gradske lokacije, Pančevo

128.000 €

2.370 €/m²

54m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
5

Gradske lokacije

Pančevo

85.000 €

1.063 €/m²

80m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
10
Logo agencije

Dunavska

Sodara, Gradske lokacije, Pančevo

90.000 €

2.432 €/m²

37m² | 1.5 soba | 2/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Gornji Grad

Gradske lokacije, Pančevo

140.000 €

1.505 €/m²

93m² | 4 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 08.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Pančevo

69 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Pančevo

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Pančevo

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Pančevo

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Pančevo. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1870 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Pančevo

  • Gradske lokacije, Pančevo
  • Okolne lokacije, Pančevo

Po tipu nekretnine — Pančevo

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Pančevo