Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Palilula opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

855 oglasa

Saznaj više o kraju Palilula opština
Glinskih žrtava 1941. godine | 4zida.rs
Glinskih žrtava 1941. godine | 4zida.rs
Glinskih žrtava 1941. godine | 4zida.rs
Glinskih žrtava 1941. godine | 4zida.rs
Glinskih žrtava 1941. godine | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Glinskih žrtava 1941. godine

Kotež, Palilula opština, Beograd

49.990 €

1.666 €/m²

30m² | 1 soba | nisko prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Mirijevski bulevar | 4zida.rs
Mirijevski bulevar | 4zida.rs
Mirijevski bulevar | 4zida.rs
Mirijevski bulevar | 4zida.rs
Mirijevski bulevar | 4zida.rs
Top
15
Logo agencije

Mirijevski bulevar

Karaburma, Palilula opština, Beograd

125.000 €

2.083 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
J N A | 4zida.rs
J N A | 4zida.rs
J N A | 4zida.rs
J N A | 4zida.rs
J N A | 4zida.rs
Top
12

J N A

Borča, Palilula opština, Beograd

85.000 €

1.735 €/m²

49m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Ilije Garašanina

Tašmajdan, Palilula opština, Beograd

526.000 €

4.383 €/m²

120m² | 4 sobe | 2/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Lička

Borča, Palilula opština, Beograd

113.400 €

1.800 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Miše Vujića | 4zida.rs
Miše Vujića | 4zida.rs
Miše Vujića | 4zida.rs
Miše Vujića | 4zida.rs
Miše Vujića | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Miše Vujića

Bogoslovija, Palilula opština, Beograd

238.500 €

3.507 €/m²

68m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Sonje Marinković | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Sonje Marinković

Borča, Palilula opština, Beograd

45.000 €

1.800 €/m²

25m² | 0.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Top
8

Mirka Milojkovića

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

139.000 €

3.089 €/m²

45m² | 2 sobe
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
710 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
390 oglasa u ponudi
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
13
Logo agencije

Višnjička Banja

Palilula opština, Beograd

175.000 €

3.182 €/m²

55m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Starine Novaka | 4zida.rs
Starine Novaka | 4zida.rs
Starine Novaka | 4zida.rs
Starine Novaka | 4zida.rs
Starine Novaka | 4zida.rs
16
Logo agencije

Starine Novaka

Tašmajdan, Palilula opština, Beograd

295.000 €

4.917 €/m²

60m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Garsije Lorke | 4zida.rs
Garsije Lorke | 4zida.rs
Garsije Lorke | 4zida.rs
Garsije Lorke | 4zida.rs
Garsije Lorke | 4zida.rs
15
Logo agencije

Garsije Lorke

Karaburma, Palilula opština, Beograd

157.000 €

2.907 €/m²

54m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Vojvode Micka Krstića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

499.000 €

3.868 €/m²

129m² | 4 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Kraljice Marije | 4zida.rs
Kraljice Marije | 4zida.rs
Kraljice Marije | 4zida.rs
Kraljice Marije | 4zida.rs
Kraljice Marije | 4zida.rs
5
Logo agencije

Kraljice Marije

Poštanska Štedionica, Palilula opština, Beograd

260.000 €

3.171 €/m²

82m² | 3 sobe | 6/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Bata Lakina | 4zida.rs
Bata Lakina | 4zida.rs
Bata Lakina | 4zida.rs
Bata Lakina | 4zida.rs
Bata Lakina | 4zida.rs
7
Logo agencije

Bata Lakina

Bogoslovija, Palilula opština, Beograd

138.500 €

3.551 €/m²

39m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Pere Ćetkovića | 4zida.rs
Pere Ćetkovića | 4zida.rs
Pere Ćetkovića | 4zida.rs
Pere Ćetkovića | 4zida.rs
Pere Ćetkovića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Pere Ćetkovića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

166.000 €

2.912 €/m²

57m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
9
Logo agencije

Mirka Milojkovića

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

217.000 €

3.239 €/m²

67m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
21

Ovčanski put 3

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

89m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Investitor
Ažurirano 15.05.2026.
Višnjički venac | 4zida.rs
Višnjički venac | 4zida.rs
Višnjički venac | 4zida.rs
Višnjički venac | 4zida.rs
Višnjički venac | 4zida.rs
16
Logo agencije

Višnjički venac

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

130.000 €

2.708 €/m²

48m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
18
Logo agencije

Palmotićeva

Botanička Bašta, Palilula opština, Beograd

465.000 €

4.227 €/m²

110m² | 5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
24

Karaburma

Palilula opština, Beograd

145.000 €

3.372 €/m²

43m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
5678

Nekretnine Palilula opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Palilula opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Palilula opština

prodaja stanova Palilula opština - Beograd

46 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Palilula opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Palilula opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Palilula opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Palilula opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2718 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Palilula opština - Beograd

  • Centar, Palilula opština
  • Tašmajdan, Palilula opština
  • Ada Huja, Palilula opština
  • Bogoslovija, Palilula opština
  • Ćalije, Palilula opština

Po tipu nekretnine — Palilula opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan