Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Palilula, Gradske lokacije, Niš

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

949 oglasa

Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
11

Ledena Stena

Palilula, Gradske lokacije, Niš

2.000 €

31 €/m²

64m² | 2.5 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
10
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

108.000 €

1.800 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Palilulska Rampa | 4zida.rs
Palilulska Rampa | 4zida.rs
Palilulska Rampa | 4zida.rs
Palilulska Rampa | 4zida.rs
Palilulska Rampa | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8

Palilulska Rampa

Palilula, Gradske lokacije, Niš

108.000 €

2.038 €/m²

53m² | 2 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
3
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

91.840 €

1.837 €/m²

50m² | 1.5 soba
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
4
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

161.320 €

1.854 €/m²

87m² | 3.5 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
4
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

139.080 €

1.905 €/m²

73m² | 3.5 sobe | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
5
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

122.380 €

2.400 €/m²

51m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
4
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

293.190 €

2.423 €/m²

121m² | 3.5 sobe | 5. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
5
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

371.060 €

2.425 €/m²

153m² | 5 soba | 5. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

93.000 €

1.177 €/m²

79m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Staro Groblje | 4zida.rs
Staro Groblje | 4zida.rs
Staro Groblje | 4zida.rs
Staro Groblje | 4zida.rs
Staro Groblje | 4zida.rs
12

Staro Groblje

Palilula, Gradske lokacije, Niš

105.000 €

1.694 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Delijski Vis | 4zida.rs
Delijski Vis | 4zida.rs
Delijski Vis | 4zida.rs
Delijski Vis | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Delijski Vis

Palilula, Gradske lokacije, Niš

84.700 €

1.729 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Delijski Vis | 4zida.rs
Delijski Vis | 4zida.rs
Delijski Vis | 4zida.rs
Delijski Vis | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Delijski Vis

Palilula, Gradske lokacije, Niš

113.300 €

1.717 €/m²

66m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Ažurirano 14.05.2026.
Stanoja Bunuševca | 4zida.rs
Stanoja Bunuševca | 4zida.rs
Stanoja Bunuševca | 4zida.rs
Stanoja Bunuševca | 4zida.rs
Stanoja Bunuševca | 4zida.rs
20
Logo agencije

Stanoja Bunuševca

Rasadnik, Palilula, Gradske lokacije, Niš

120.000 €

1.967 €/m²

61m² | 2 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
3
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

126.350 €

1.914 €/m²

66m² | 2.5 sobe | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Apelovac | 4zida.rs
Apelovac | 4zida.rs
2
Logo agencije

Apelovac

Palilula, Gradske lokacije, Niš

168.170 €

1.848 €/m²

91m² | 3.5 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
3
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

112.100 €

1.900 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
27
Logo agencije

Mokranjčeva

Apelovac, Palilula, Gradske lokacije, Niš

200.000 €

2.273 €/m²

88m² | 3.5 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Šumadijska | 4zida.rs
Šumadijska | 4zida.rs
Šumadijska | 4zida.rs
Šumadijska | 4zida.rs
Šumadijska | 4zida.rs
13
Logo agencije

Šumadijska

Železnička Stanica, Palilula, Gradske lokacije, Niš

82.500 €

1.528 €/m²

54m² | 3 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Rasadnik | 4zida.rs
Rasadnik | 4zida.rs
Rasadnik | 4zida.rs
3

Rasadnik

Palilula, Gradske lokacije, Niš

140.000 €

1.842 €/m²

76m² | 3 sobe | 5/9 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Palilula

prodaja stanova Palilula - Niš

45 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Palilula - Niš

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Palilula

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Palilula - Niš

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Palilula. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1861 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Palilula - Niš

  • Staro Groblje, Palilula
  • Kalač Brdo, Palilula
  • Delijski Vis, Palilula
  • Apelovac, Palilula
  • Kovanluk, Palilula

Po tipu nekretnine — Palilula - Niš

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba