Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Okolne lokacije

Prodaja stanova Okolne lokacije, Stara Pazova, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

94 oglasa

Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
2

Stari Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

78.557 €

1.603 €/m²

49m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Nova Pazova

Okolne lokacije, Stara Pazova

78.244 €

1.565 €/m²

50m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 28.04.2026.
▾Reklama▾
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
5
Logo agencije

Stara Pazova

Okolne lokacije

76.618 €

1.473 €/m²

52m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Nova Pazova

Okolne lokacije, Stara Pazova

82.000 €

1.745 €/m²

47m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 17.04.2026.
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
7

Stari Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

82.980 €

1.766 €/m²

47m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
2

Novi Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

81.753 €

1.703 €/m²

48m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
2

Novi Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

90.984 €

1.717 €/m²

53m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Grobljanska | 4zida.rs
Grobljanska | 4zida.rs
Grobljanska | 4zida.rs
Grobljanska | 4zida.rs
Grobljanska | 4zida.rs
5
Logo agencije

Grobljanska

Golubinci, Okolne lokacije, Stara Pazova

44.900 €

748 €/m²

60m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Bedem nekretnine | 4zida.rs
Bedem nekretnine
2 godine na 4zida
65 oglasa u ponudi
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
7

Novi Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

82.900 €

1.842 €/m²

45m² | 2 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 19.04.2026.
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Nova Pazova

Okolne lokacije, Stara Pazova

73.239 €

1.465 €/m²

50m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Kneza Mihajla | 4zida.rs
Kneza Mihajla | 4zida.rs
Kneza Mihajla | 4zida.rs
Kneza Mihajla | 4zida.rs
Kneza Mihajla | 4zida.rs
5
Logo agencije

Kneza Mihajla

Nova Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

79.000 €

1.681 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Svetosavska

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

68.000 €

1.447 €/m²

47m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
10

Stari Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

74.026 €

1.542 €/m²

48m² | 2 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
11

Stari Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

79.266 €

1.651 €/m²

48m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
11

Stari Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

49.599 €

1.653 €/m²

30m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
8

Svetosavska

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

77.000 €

1.400 €/m²

55m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Golubinci | 4zida.rs
Golubinci | 4zida.rs
Golubinci | 4zida.rs
Golubinci | 4zida.rs
Golubinci | 4zida.rs
6
Logo agencije

Golubinci

Okolne lokacije, Stara Pazova

44.900 €

724 €/m²

62m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Vuka Karadžića | 4zida.rs
Vuka Karadžića | 4zida.rs
Vuka Karadžića | 4zida.rs
Vuka Karadžića | 4zida.rs
Vuka Karadžića | 4zida.rs
5

Vuka Karadžića

Nova Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

110.000 €

1.467 €/m²

75m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
9

Stari Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

79.600 €

1.624 €/m²

49m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13

Nova Pazova

Okolne lokacije, Stara Pazova

103.122 €

1.562 €/m²

66m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 10.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
2
3
4
5
Okolne lokacije
Dvosoban stan

prodaja stanova Okolne lokacije - Stara Pazova

Prosečna cena stanova — Okolne lokacije - Stara Pazova

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Okolne lokacije. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1587 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Okolne lokacije - Stara Pazova

  • Nova Pazova, Okolne lokacije
  • Stari Banovci, Okolne lokacije
  • Novi Banovci, Okolne lokacije
  • Belegiš, Okolne lokacije
  • Surduk, Okolne lokacije

Po tipu nekretnine — Okolne lokacije - Stara Pazova

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba