Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Obrenovac opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

94 oglasa

Saznaj više o kraju Obrenovac opština
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
6

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

99.260 €

2.026 €/m²

49m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
6

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

106.020 €

2.000 €/m²

53m² | 2 sobe | potkrovlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
▾Reklama▾
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
5

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

92.880 €

2.019 €/m²

46m² | 2 sobe | 2. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
5

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

94.380 €

2.008 €/m²

47m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
6

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

88.520 €

2.012 €/m²

44m² | 2 sobe | 3. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
8

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

72.500 €

1.543 €/m²

47m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 22.04.2026.
Vojvode Mišića | 4zida.rs
Vojvode Mišića | 4zida.rs
Vojvode Mišića | 4zida.rs
Vojvode Mišića | 4zida.rs
Vojvode Mišića | 4zida.rs
11
Logo agencije

Vojvode Mišića

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd

90.000 €

2.195 €/m²

41m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 21.04.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
5

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

81.400 €

1.850 €/m²

44m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
4

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

64.878 €

1.664 €/m²

39m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
4

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

94.397 €

1.656 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
4

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

101.228 €

1.659 €/m²

61m² | 3.5 sobe | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
4

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

78.821 €

1.677 €/m²

47m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
▾Reklama▾
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
4

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

169.925 €

1.976 €/m²

86m² | 3.5 sobe | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
4

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

122.880 €

1.982 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
4

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

118.425 €

1.974 €/m²

60m² | 2.5 sobe | potkrovlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
4

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

111.458 €

1.664 €/m²

67m² | 3.5 sobe | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
4

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

159.176 €

1.658 €/m²

96m² | 3.5 sobe | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
22

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

155.000 €

1.281 €/m²

121m² | 5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
6

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

88.800 €

2.018 €/m²

44m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
18

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

250.000 €

2.049 €/m²

122m² | 3. sprat
Agencija • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12345

Nekretnine Obrenovac opština — stanovi, cene i ponuda | 4...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Obrenovac opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Obrenovac opština

prodaja stanova Obrenovac opština - Beograd

42 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Obrenovac opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Obrenovac opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Obrenovac opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Obrenovac opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1728 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Obrenovac opština - Beograd

  • Obrenovac, Obrenovac opština
  • Skela, Obrenovac opština
  • Krtinska, Obrenovac opština
  • Zabrežje, Obrenovac opština
  • Brgulice, Obrenovac opština

Po tipu nekretnine — Obrenovac opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan