Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

737 oglasa

Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

133.900 €

2.911 €/m²

46m² | 2 sobe | 5/13 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

195.140 €

2.470 €/m²

79m² | 3.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

298.300 €

2.260 €/m²

132m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Kaće Dejanović 6 | 4zida.rs
Kaće Dejanović 6 | 4zida.rs
Kaće Dejanović 6 | 4zida.rs
Kaće Dejanović 6 | 4zida.rs
Kaće Dejanović 6 | 4zida.rs
Premijum
23

Kaće Dejanović 6

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

135.000 €

2.700 €/m²

50m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 14.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

104.000 €

2.811 €/m²

37m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 14.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

147.900 €

2.689 €/m²

55m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

116.500 €

2.709 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Anđe Ranković | 4zida.rs
Anđe Ranković | 4zida.rs
Anđe Ranković | 4zida.rs
Anđe Ranković | 4zida.rs
Anđe Ranković | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Anđe Ranković

Satelitska Pijaca, Satelit, Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

155.500 €

2.777 €/m²

56m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.

Ponuda agencija u Novom Sadu

NS group nekretnine | 4zida.rs
NS group nekretnine
9 godina na 4zida
2478 oglasa u ponudi
Lav 2020 nekretnine | 4zida.rs
Lav 2020 nekretnine
5 godina na 4zida
246 oglasa u ponudi
N Nekretnine | 4zida.rs
N Nekretnine
4 godine na 4zida
1759 oglasa u ponudi
Family nekretnine | 4zida.rs
Family nekretnine
2 godine na 4zida
440 oglasa u ponudi
Bak nekretnine | 4zida.rs
Bak nekretnine
1 godina na 4zida
464 oglasa u ponudi
Level Property | 4zida.rs
Level Property
1 godina na 4zida
1030 oglasa u ponudi
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO | 4zida.rs
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO
9 meseci na 4zida
71 oglasa u ponudi
Elit nekretnine | 4zida.rs
Elit nekretnine
2 godine na 4zida
118 oglasa u ponudi
Bate Brkića | 4zida.rs
Bate Brkića | 4zida.rs
Bate Brkića | 4zida.rs
Bate Brkića | 4zida.rs
Bate Brkića | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Bate Brkića

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

92.500 €

3.558 €/m²

26m² | 0.5 soba | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

147.000 €

2.492 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 7/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

143.000 €

2.979 €/m²

48m² | 1.5 soba | 2/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

116.500 €

2.709 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Šonsi | 4zida.rs
Šonsi | 4zida.rs
Šonsi | 4zida.rs
Šonsi | 4zida.rs
Šonsi | 4zida.rs
Premijum
opremljen
16
Logo agencije

Šonsi

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

147.000 €

2.673 €/m²

55m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
36
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

245.000 €

2.579 €/m²

95m² | 4 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Branislava Borote 3 | 4zida.rs
Branislava Borote 3 | 4zida.rs
Branislava Borote 3 | 4zida.rs
Branislava Borote 3 | 4zida.rs
Branislava Borote 3 | 4zida.rs
Premijum
31

Branislava Borote 3

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

180.000 €

1.800 €/m²

100m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

125.000 €

2.273 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
hitno
11
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

70.000 €

3.043 €/m²

23m² | 0.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

110.000 €

2.683 €/m²

41m² | 1 soba | 2. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
opremljen
12
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

2.917 €/m²

48m² | 1.5 soba | 2. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Bistrica | 4zida.rs
Bistrica | 4zida.rs
Bistrica | 4zida.rs
Bistrica | 4zida.rs
Bistrica | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Bistrica

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

90.000 €

3.600 €/m²

25m² | 0.5 soba | 5. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Novo Naselje

prodaja stanova Novo Naselje - Novi Sad

37 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Novo Naselje - Novi Sad

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Novo Naselje

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Novo Naselje - Novi Sad

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Novo Naselje. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2637 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Novo Naselje - Novi Sad

  • Satelit, Novo Naselje
  • Bistrica, Novo Naselje
  • Šarengrad, Novo Naselje
  • Tozin Sokak, Novo Naselje
  • Savina, Novo Naselje

Po tipu nekretnine — Novo Naselje - Novi Sad

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba