Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

62 oglasa

Saznaj više o kraju Novi Beograd
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
7

Surčinska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

92.820 €

2.063 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija
Ažurirano 07.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Logo agencije

Ledine

Novi Beograd, Beograd

121.420 €

2.640 €/m²

46m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
4

Ledine

Novi Beograd, Beograd

115.450 €

2.510 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
4

Ledine

Novi Beograd, Beograd

114.400 €

2.542 €/m²

45m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
4

Ledine

Novi Beograd, Beograd

109.676 €

2.551 €/m²

43m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
3
Logo agencije

Ledine

Novi Beograd, Beograd

108.100 €

1.802 €/m²

60m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
24

Ledine

Novi Beograd, Beograd

117.600 €

2.800 €/m²

42m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 06.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
8

Ledine

Novi Beograd, Beograd

142.500 €

2.500 €/m²

57m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
Ledine | 4zida.rs
1
Logo agencije

Ledine

Novi Beograd, Beograd

104.861 €

2.622 €/m²

40m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
1
Logo agencije

Ledine

Novi Beograd, Beograd

118.976 €

2.586 €/m²

46m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
10
Logo agencije

Vladimira Pogačića

Ledine, Novi Beograd, Beograd

125.000 €

2.660 €/m²

47m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
2
Logo agencije

Belfortska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

98.900 €

2.355 €/m²

42m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
▾Reklama▾
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
11

Ledine

Novi Beograd, Beograd

102.000 €

2.000 €/m²

51m² | 2 sobe | nisko prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 02.05.2026.
Kolumbova | 4zida.rs
Kolumbova | 4zida.rs
Kolumbova | 4zida.rs
Kolumbova | 4zida.rs
Kolumbova | 4zida.rs
16
Logo agencije

Kolumbova

Ledine, Novi Beograd, Beograd

102.000 €

2.000 €/m²

51m² | 2 sobe | nisko prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 01.05.2026.
Ljubinke Bobić | 4zida.rs
Ljubinke Bobić | 4zida.rs
Ljubinke Bobić | 4zida.rs
Ljubinke Bobić | 4zida.rs
Ljubinke Bobić | 4zida.rs
8

Ljubinke Bobić

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd

80.000 €

1.860 €/m²

43m² | 2 sobe | suteren/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Odžačarska | 4zida.rs
Odžačarska | 4zida.rs
Odžačarska | 4zida.rs
Odžačarska | 4zida.rs
Odžačarska | 4zida.rs
19
Logo agencije

Odžačarska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

88.000 €

1.760 €/m²

50m² | 2 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • 3D tura
Ažurirano 30.04.2026.
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
10

Pariske komune

Blok 2, Novi Beograd, Beograd

149.000 €

4.382 €/m²

34m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
5
Logo agencije

Belfortska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

114.400 €

2.542 €/m²

45m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
4

Aleksinačkih rudara

Blok 11c - Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd

92.000 €

2.244 €/m²

41m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
2
Logo agencije

Belfortska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

120.000 €

2.500 €/m²

48m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 22.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1234

Nekretnine Novi Beograd — stanovi, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Novi Beograd. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Novi Beograd
do 150.000 €
Dvosoban stan