Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

150 oglasa

Saznaj više o kraju Novi Beograd
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Radoja Dakića

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

119.900 €

2.551 €/m²

47m² | 1 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 28.04.2026.
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
9

Bulevar Arsenija Čarnojevića

Blok 37, Novi Beograd, Beograd

140.000 €

3.684 €/m²

38m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Bukovačka | 4zida.rs
Bukovačka | 4zida.rs
Bukovačka | 4zida.rs
Bukovačka | 4zida.rs
Bukovačka | 4zida.rs
13

Bukovačka

Ledine, Novi Beograd, Beograd

125.000 €

2.841 €/m²

44m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
16

Ledine

Novi Beograd, Beograd

88.500 €

1.702 €/m²

52m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 26.04.2026.
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
12

Dr Ivana Ribara

Dr Ivan Ribar, Novi Beograd, Beograd

95.000 €

1.979 €/m²

48m² | 2.5 sobe | suteren/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 25.04.2026.
Milovana Vidaka | 4zida.rs
Milovana Vidaka | 4zida.rs
Milovana Vidaka | 4zida.rs
Milovana Vidaka | 4zida.rs
Milovana Vidaka | 4zida.rs
19
Logo agencije

Milovana Vidaka

Ledine, Novi Beograd, Beograd

140.000 €

2.917 €/m²

48m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 25.04.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
12

Sajmište

Staro Sajmište, Novi Beograd, Beograd

85.000 €

2.125 €/m²

40m² | 1.5 soba | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
5
Logo agencije

Dr Ivana Ribara

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

150.000 €

3.659 €/m²

41m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 25.04.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
5

Ledine

Novi Beograd, Beograd

105.000 €

2.500 €/m²

42m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Isidore Sekulić | 4zida.rs
Isidore Sekulić | 4zida.rs
Isidore Sekulić | 4zida.rs
Isidore Sekulić | 4zida.rs
Isidore Sekulić | 4zida.rs
7

Isidore Sekulić

Ledine, Novi Beograd, Beograd

142.000 €

2.328 €/m²

61m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Radoja Dakića

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

119.900 €

2.551 €/m²

47m² | 1 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 23.04.2026.
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
4

Aleksinačkih rudara

Blok 11c - Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd

92.000 €

2.244 €/m²

41m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
▾Reklama▾
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
2
Logo agencije

Belfortska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

120.000 €

2.500 €/m²

48m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 22.04.2026.
Bore Stankovića | 4zida.rs
Bore Stankovića | 4zida.rs
Bore Stankovića | 4zida.rs
Bore Stankovića | 4zida.rs
Bore Stankovića | 4zida.rs
9
Logo agencije

Bore Stankovića

Ledine, Novi Beograd, Beograd

105.000 €

2.188 €/m²

48m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Valtrovićeva | 4zida.rs
Valtrovićeva | 4zida.rs
2
Logo agencije

Valtrovićeva

Ledine, Novi Beograd, Beograd

123.950 €

2.754 €/m²

45m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Surčinski put | 4zida.rs
Surčinski put | 4zida.rs
Surčinski put | 4zida.rs
Surčinski put | 4zida.rs
Surčinski put | 4zida.rs
13

Surčinski put

Ledine, Novi Beograd, Beograd

89.000 €

2.119 €/m²

42m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija
Ažurirano 22.04.2026.
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
15
Logo agencije

Vladimira Pogačića

Ledine, Novi Beograd, Beograd

125.000 €

2.660 €/m²

47m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Valtrovićeva | 4zida.rs
Valtrovićeva | 4zida.rs
2
Logo agencije

Valtrovićeva

Ledine, Novi Beograd, Beograd

117.650 €

2.801 €/m²

42m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Edvarda Munka | 4zida.rs
Edvarda Munka | 4zida.rs
Edvarda Munka | 4zida.rs
Edvarda Munka | 4zida.rs
Edvarda Munka | 4zida.rs
14
Logo agencije

Edvarda Munka

Ledine, Novi Beograd, Beograd

127.000 €

2.268 €/m²

56m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 22.04.2026.
Vladimira Pogacica | 4zida.rs
Vladimira Pogacica | 4zida.rs
Vladimira Pogacica | 4zida.rs
Vladimira Pogacica | 4zida.rs
Vladimira Pogacica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Vladimira Pogacica

Ledine, Novi Beograd, Beograd

125.000 €

2.660 €/m²

47m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Novi Beograd — stanovi, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Novi Beograd. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
...
4
5
6
7
Novi Beograd
do 150.000 €