Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.655 oglasa

Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Dositejeva

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

570.000 €

3.677 €/m²

155m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Palmotićeva

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

120.000 €

3.529 €/m²

34m² | 1 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 18.05.2026.
▾Reklama▾
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
dobra ponuda
16
Logo agencije

Stari Grad

Gradske lokacije, Novi Sad

224.400 €

3.300 €/m²

68m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 18.05.2026.
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Dimitrija Tucovića

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

381.083 €

3.098 €/m²

123m² | 4 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

190.000 €

3.065 €/m²

62m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 18.05.2026.
Gramšijeva | 4zida.rs
Gramšijeva | 4zida.rs
Gramšijeva | 4zida.rs
Gramšijeva | 4zida.rs
Gramšijeva | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Gramšijeva

Hotel YU, Novi Beograd, Beograd

219.900 €

4.581 €/m²

48m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Španskih boraca | 4zida.rs
Španskih boraca | 4zida.rs
Španskih boraca | 4zida.rs
Španskih boraca | 4zida.rs
Španskih boraca | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Španskih boraca

Blok 30, Novi Beograd, Beograd

272.000 €

3.831 €/m²

71m² | 2.5 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Slanački Put

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

160.000 €

3.478 €/m²

46m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 18.05.2026.
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Milivoja Perovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

360.000 €

2.769 €/m²

130m² | 4.5 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Miljana Miljanića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

137.000 €

3.186 €/m²

43m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

207.900 €

2.700 €/m²

77m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 18.05.2026.
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Vojvode Stepe

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

423.000 €

2.897 €/m²

146m² | 3 sobe | 6/21 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
▾Reklama▾
Vladimira Popovića | 4zida.rs
Vladimira Popovića | 4zida.rs
Vladimira Popovića | 4zida.rs
Vladimira Popovića | 4zida.rs
Vladimira Popovića | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Vladimira Popovića

Sava Centar, Novi Beograd, Beograd

335.000 €

3.602 €/m²

93m² | 3.5 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Stari Grad

Gradske lokacije, Novi Sad

367.200 €

3.400 €/m²

108m² | 4 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 18.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Branka Krsmanovića | 4zida.rs
Branka Krsmanovića | 4zida.rs
Branka Krsmanovića | 4zida.rs
Branka Krsmanovića | 4zida.rs
Branka Krsmanovića | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Branka Krsmanovića

Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

228.000 €

3.455 €/m²

66m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 18.05.2026.
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Vladimira Pogačića

Ledine, Novi Beograd, Beograd

145.000 €

3.085 €/m²

47m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Detelinara

Gradske lokacije, Novi Sad

175.000 €

2.188 €/m²

80m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 18.05.2026.
Braničevska | 4zida.rs
Braničevska | 4zida.rs
Braničevska | 4zida.rs
Braničevska | 4zida.rs
Braničevska | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Braničevska

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

525.000 €

4.646 €/m²

113m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Morinjska | 4zida.rs
Morinjska | 4zida.rs
Morinjska | 4zida.rs
Morinjska | 4zida.rs
Morinjska | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Morinjska

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd

78.000 €

3.000 €/m²

26m² | 0.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Vukice Mitrović | 4zida.rs
Vukice Mitrović | 4zida.rs
Vukice Mitrović | 4zida.rs
Vukice Mitrović | 4zida.rs
Vukice Mitrović | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Vukice Mitrović

Čubura, Vračar, Beograd

375.000 €

4.213 €/m²

89m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾