Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.261 oglas

Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Avijatičarsko Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

40.170 €

2.114 €/m²

19m² | 0.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Ledena Stena

Palilula, Gradske lokacije, Niš

92.265 €

1.922 €/m²

48m² | 1.5 soba | 1/7 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Sime Milutinovića Sarajlije | 4zida.rs
Sime Milutinovića Sarajlije | 4zida.rs
Sime Milutinovića Sarajlije | 4zida.rs
Sime Milutinovića Sarajlije | 4zida.rs
Premijum
4

Sime Milutinovića Sarajlije

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

63.000 €

1.703 €/m²

37m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Vojvode Mišića | 4zida.rs
Bulevar Vojvode Mišića | 4zida.rs
Bulevar Vojvode Mišića | 4zida.rs
Bulevar Vojvode Mišića | 4zida.rs
Bulevar Vojvode Mišića | 4zida.rs
Premijum
27
Logo agencije

Bulevar Vojvode Mišića

Senjak, Savski Venac, Beograd

295.000 €

3.782 €/m²

78m² | 3 sobe | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Stari Grad

Gradske lokacije, Novi Sad

108.000 €

2.571 €/m²

42m² | 2 sobe
Agencija • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

288.000 €

2.743 €/m²

105m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Svetogorska

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

440.000 €

3.411 €/m²

129m² | 5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Vinogradski Venac | 4zida.rs
Vinogradski Venac | 4zida.rs
Vinogradski Venac | 4zida.rs
Vinogradski Venac | 4zida.rs
Vinogradski Venac | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Vinogradski Venac

Cerak, Čukarica opština, Beograd

311.000 €

3.274 €/m²

95m² | 3.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Bulevar Evrope

Gradske lokacije, Novi Sad

139.900 €

2.798 €/m²

MOŽE NA KREDIT

50m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Zrenjanin, Mala Amerika

Mala Amerika, Gradske lokacije, Zrenjanin

60.000 €

1.765 €/m²

34m² | 0.5 soba | nisko prizemlje
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
LAZE LAZAREVIĆA | 4zida.rs
LAZE LAZAREVIĆA | 4zida.rs
LAZE LAZAREVIĆA | 4zida.rs
LAZE LAZAREVIĆA | 4zida.rs
LAZE LAZAREVIĆA | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

LAZE LAZAREVIĆA

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

120.500 €

3.090 €/m²

39m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Kadinjača | 4zida.rs
Kadinjača | 4zida.rs
Kadinjača | 4zida.rs
Kadinjača | 4zida.rs
Kadinjača | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Kadinjača

Cerak, Čukarica opština, Beograd

48.000 €

2.667 €/m²

18m² | 1 soba | nisko prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Premijum
14

Mikice Lesjaka 50

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

63.900 €

1.826 €/m²

MOŽE NA KREDIT

35m² | 1 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Čair

Medijana, Gradske lokacije, Niš

185.000 €

2.681 €/m²

MOŽE NA KREDIT

69m² | 3 sobe | 5. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Premijum
9

Vidikovac

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

149.900 €

1.666 €/m²

90m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Premijum
17

Medijana

Gradske lokacije, Niš

116.000 €

1.365 €/m²

85m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Detelinara

Gradske lokacije, Novi Sad

117.800 €

1.900 €/m²

62m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

83.000 €

2.862 €/m²

29m² | 0.5 soba | 3. sprat
Agencija • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

150.000 €

2.727 €/m²

55m² | 2 sobe | 5/11 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Vojvode Stepe

Centar, Voždovac opština, Beograd

180.000 €

3.396 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾