Četvorosoban stan na prodaju, Šabačka, 297.500€, 85m²

297.500 €
3.500 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatilo, toalet
- U procesu uknjižavanja
- Hitna prodaja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 489
- Javni parking u zoni, javni parking van zone
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2025.
Opis oglasa
Lux zgrada.Zgrada ima lift.Lokacija savrsena blizu Bulevara kralja Aleksandra, Djeram pijace, Gradske bolnice, kao i stanica gradskog prevoza za sve destinacije u gradu.Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju.Stan je podeljen u dve stambene jedinice.Svaki stan poseduje kuninju,dnevni boravak,kupatilo I terasu.Stanovi se prodaju iskljucivo zajedno.Odlicna prilika za porodice koje zele ziveti blizu a ipak odvojeni kao I za investiciju. Schüco stolarija predstavlja vrhunski nemački sistem aluminijumske, PVC i čelične stolarije, poznat po visokom kvalitetu, izdržljivosti i energetskoj efikasnosti. Odlikuju je moderan dizajn, odlična termo i zvučna izolacija, kao i dugotrajnost bez potrebe za čestim održavanjem. Koristi se za prozore, vrata i fasadne sisteme u stambenim i poslovnim objektima.
Španske pločice odlikuju se vrhunskim kvalitetom, postojanošću i prepoznatljivim dizajnom. Poznate su po bogatim bojama, unikatnim dezenima i izuzetnoj izradi, što ih čini idealnim izborom za elegantne i modern enterijere.
Tara Concept hrastov parket je kvalitetan prirodni pod izrađen od pažljivo odabranog hrasta. Odlikuju ga trajnost, elegancija i toplina drveta, uz savremenu obradu koja osigurava dug vek i lako održavanje. Idealan je za svaki prostor koji spaja prirodan izgled i moderan http://stil.Uz ovu cenu plača se i 10% PDV.