Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Kruševac

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

231 oglas

Dostojevskog | 4zida.rs
Dostojevskog | 4zida.rs
Dostojevskog | 4zida.rs
Dostojevskog | 4zida.rs
Dostojevskog | 4zida.rs
18

Dostojevskog

Gradske lokacije, Kruševac

205.000 €

1.273 €/m²

161m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
10

Nemanjina

Gradske lokacije, Kruševac

86.224 €

1.724 €/m²

50m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 02.05.2026.
▾Reklama▾
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
8

Nemanjina

Gradske lokacije, Kruševac

81.056 €

1.725 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 02.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12

Gradske lokacije

Kruševac

101.000 €

990 €/m²

102m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
16

Gradske lokacije

Kruševac

150.000 €

2.083 €/m²

72m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 01.05.2026.
Poručnika Božidara | 4zida.rs

Poručnika Božidara

Gradske lokacije, Kruševac

80.000 €

1.600 €/m²

50m² | 1 soba
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.05.2026.
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
10
Logo agencije

Sokobanja

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

70.000 €

1.400 €/m²

50m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 01.05.2026.
Trg Fontana | 4zida.rs

Trg Fontana

Gradske lokacije, Kruševac

105.000 €

1.909 €/m²

MOŽE NA KREDIT

55m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 30.04.2026.
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
13

Trg Fontana

Gradske lokacije, Kruševac

77.000 €

1.400 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 10/10 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
15

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

138.000 €

1.302 €/m²

106m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Centar | 4zida.rs
1

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

84.000 €

1.500 €/m²

MOŽE NA KREDIT

56m² | 2 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
15

Kolonija

Gradske lokacije, Kruševac

93.000 €

1.057 €/m²

88m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
9

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

135.000 €

2.077 €/m²

65m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12

Gradske lokacije

Kruševac

96.000 €

1.200 €/m²

80m² | 3 sobe | 7/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8

Gradske lokacije

Kruševac

53.000 €

1.178 €/m²

45m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 29.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
5

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

80.000 €

1.356 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Majke Jugovića | 4zida.rs
Majke Jugovića | 4zida.rs
Majke Jugovića | 4zida.rs
3

Majke Jugovića

Gradske lokacije, Kruševac

71.300 €

1.550 €/m²

46m² | 1.5 soba
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 29.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12

Gradske lokacije

Kruševac

120.000 €

1.667 €/m²

MOŽE NA KREDIT

72m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 29.04.2026.
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
18

Trg Fontana

Gradske lokacije, Kruševac

370.000 €

4.022 €/m²

92m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 29.04.2026.
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
6

Vidovdanska

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

88.000 €

1.397 €/m²

MOŽE NA KREDIT

63m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 29.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
6789

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kruševac

54 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kruševac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kruševac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kruševac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kruševac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1444 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kruševac

  • Gradske lokacije, Kruševac
  • Okolne lokacije, Kruševac

Po tipu nekretnine — Kruševac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kruševac