Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Kragujevac

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

592 oglasa

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
13

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

83.000 €

1.844 €/m²

45m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
10

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

94.500 €

1.500 €/m²

63m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
16

Bagremar

Gradske lokacije, Kragujevac

69.500 €

1.479 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 04.05.2026.
Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
19

Dr Zorana Đinđića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

118.000 €

1.844 €/m²

64m² | 2.5 sobe | nisko prizemlje/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
24
Logo agencije

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

94.000 €

2.000 €/m²

47m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
14

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

145.200 €

2.200 €/m²

66m² | 3 sobe | 5. sprat
Agencija
Ažurirano 04.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
12

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

113.000 €

2.568 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Centar | 4zida.rs
1

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

157.000 €

1.915 €/m²

82m² | 3 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
98 oglasa u ponudi
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
7

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

129.980 €

1.911 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Prvog Maja | 4zida.rs
Prvog Maja | 4zida.rs
Prvog Maja | 4zida.rs
Prvog Maja | 4zida.rs
Prvog Maja | 4zida.rs
17

Prvog Maja

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

122.000 €

2.302 €/m²

MOŽE NA KREDIT

53m² | 2.5 sobe
Firma • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 04.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
17

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

150.000 €

2.000 €/m²

75m² | 3 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
Hasana Brkića | 4zida.rs
Hasana Brkića | 4zida.rs
2

Hasana Brkića

Okolne lokacije, Kragujevac

124.440 €

1.830 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
▾Reklama▾
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
2

Mala Vaga

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

112.700 €

1.657 €/m²

68m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija
Ažurirano 03.05.2026.
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
4

Vašarište

Gradske lokacije, Kragujevac

83.000 €

1.694 €/m²

MOŽE NA KREDIT

49m² | 1.5 soba
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
6
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

117.106 €

2.210 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
6
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

96.888 €

2.202 €/m²

44m² | 1.5 soba | 3/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Kralja Milana Iv | 4zida.rs
Kralja Milana Iv | 4zida.rs
Kralja Milana Iv | 4zida.rs
Kralja Milana Iv | 4zida.rs
Kralja Milana Iv | 4zida.rs
10

Kralja Milana Iv

Veliki Park, Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

152.000 €

2.000 €/m²

76m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 05.05.2026.
Tome Vučića | 4zida.rs
Tome Vučića | 4zida.rs
2

Tome Vučića

Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

111.207 €

1.660 €/m²

67m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Tome Vučića | 4zida.rs
Tome Vučića | 4zida.rs
2

Tome Vučića

Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

82.962 €

1.765 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Tome Vučića | 4zida.rs
1

Tome Vučića

Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

109.164 €

1.654 €/m²

66m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
11121314

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Kragujevac

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba