Trosoban stan na prodaju, Mirka Lukovića, 228.000€, 60m²

228.000 €
3.800 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 44
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2016.
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Stvarna površina-60m2 , ugovorna površina-59.00m2,
Prodaje se fenomenalan trosoban stan u ulici Mirka Lukovića, Olimp. Stan je površine 60m2 i sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i prostrane terase sa panoramskim pogledom. U okruženju se nalazi sve što je potrebno za svakodnevni život (vrtići, škole, marketi, restorani) kao i sportski centar Olimp, Zvezdarska šuma, bulevar kralja Aleksandra itd. Odlična povezanost sa ostalim delovima grada. Zgrada je ušuškana i kvalitetne gradnje. Stan je uknjižen i prodaje se namešten. Poseduje svoje parking mesto.
Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene
Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine ali ne i tačnu adresu
4/4 Mirka Lukovića -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD https://www.gigant.rs/property-detail.php?id=96868
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Zvezdarska šuma17 min
- Park Slavujev potok17 min
- Park Urbani džep29 min

Obeležja kulture u blizini
- Trećepozivačka česma5 min
- Osnovna škola Kralj Petar II Karađorđević7 min
- Pašina česma12 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Despot Stefan Lazarević)17 min