Jednosoban stan na prodaju, Prote Mateje, 215.000€, 35m²

215.000 €
6.143 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na klimu
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Polunamešteno - internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1299
- Javni parking u zoni
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju izuzetan stan na fantastičnoj lokaciji u samom centru Beograda! Ulica Prote Mateje, stan od 35m2, nešto što je veoma retko videti u ponudi na ovoj lokaciji i u ovakvom stanju.
Uknjižen je, uredna dokumentacija.
Stan je polunamešten, delimično renoviran. Prodaje se sa svim stvarima, odmah je useljiv!
Smešten je na VPR kvalitetne zgrade i ne gleda na ulicu, već na dvorište iza - iz sobe uživate u pogledu na zelenilo, a ne na druge zgrade. Pozicioniran je tako da omogućava mir i tišinu. Sastoji se od hodnika, predsoblja, terase, kuhinje, trpezarije, ostave, kupatila i prostrane dnevne sobe sa velikim ugradnim plakarom do plafona. Ima veliki potencijal i mogućnost adaptacije po želji kupca kako bi dobio raspored kakav želi.
Smešten u kvalitetnoj zgradi na fenomenalnoj lokaciji, ovaj stan pruža odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za investiciju, jer ga možete izdavati na mesečnom ili dnevnom nivou. Takođe, savršen je i kao poslovni prostor za advokatsku kancelariju, stomatološku ordinaciju itd.
Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja posrednika kompanije "Etagi com" d.o.o.
Редкое предложение — Prote Mateje, 35 м², зарегистрированная недвижимость!
Продаётся исключительная квартира в фантастическом месте — в самом центре Белграда! Улица Проте Матее, квартира площадью 35 м² — крайне редкое предложение для данной локации и в таком хорошем состоянии. Квартира официально зарегистрирована, документы полностью в порядке.