Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Kalenić pijaca

Prodaja stanova Kalenić pijaca, Vračar, Beograd, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

23 oglasa

Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Mileševska

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

249.000 €

4.527 €/m²

55m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Mileševska

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

137.000 €

3.513 €/m²

39m² | 2 sobe | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Top
14

Golsvordijeva

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

199.000 €

4.975 €/m²

40m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 28.04.2026.
Sinđelićeva | 4zida.rs
Sinđelićeva | 4zida.rs
Sinđelićeva | 4zida.rs
Sinđelićeva | 4zida.rs
Sinđelićeva | 4zida.rs
18

Sinđelićeva

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

234.000 €

4.034 €/m²

58m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Mileševska

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

280.000 €

4.308 €/m²

65m² | 2 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Koče Kapetana | 4zida.rs
Koče Kapetana | 4zida.rs
Koče Kapetana | 4zida.rs
Koče Kapetana | 4zida.rs
Koče Kapetana | 4zida.rs
10

Koče Kapetana

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

244.900 €

4.621 €/m²

53m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Kneginje Zorke | 4zida.rs
Kneginje Zorke | 4zida.rs
Kneginje Zorke | 4zida.rs
Kneginje Zorke | 4zida.rs
Kneginje Zorke | 4zida.rs
12
Logo agencije

Kneginje Zorke

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

275.000 €

5.612 €/m²

49m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Hadzi Djerina | 4zida.rs
Hadzi Djerina | 4zida.rs
Hadzi Djerina | 4zida.rs
Hadzi Djerina | 4zida.rs
Hadzi Djerina | 4zida.rs
12

Hadzi Djerina

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

310.000 €

4.306 €/m²

72m² | 2 sobe | 3. sprat
Agencija • Parking
Ažurirano 06.05.2026.
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
renovirano
23
Logo agencije

Golsvordijeva

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

199.000 €

4.975 €/m²

40m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
8
Logo agencije

Mutapova

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

225.000 €

4.891 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 04.05.2026.
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
9

Cara Nikolaja II

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

194.000 €

3.464 €/m²

56m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
9

Kalenić pijaca

Vračar, Beograd

227.000 €

3.847 €/m²

59m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
▾Reklama▾
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
7

Kursulina

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

235.000 €

4.434 €/m²

53m² | 2 sobe | 1/11 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 29.04.2026.
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
8

Mutapova

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

225.000 €

4.891 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 26.04.2026.
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
13

Njegoševa

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

328.500 €

3.820 €/m²

86m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Podrum
Ažurirano 24.04.2026.
Sinđelićeva | 4zida.rs
Sinđelićeva | 4zida.rs
Sinđelićeva | 4zida.rs
Sinđelićeva | 4zida.rs
Sinđelićeva | 4zida.rs
12
Logo agencije

Sinđelićeva

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

234.000 €

4.034 €/m²

58m² | 2 sobe | prizemlje/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Trnska-Vračar | 4zida.rs
Trnska-Vračar | 4zida.rs
Trnska-Vračar | 4zida.rs
Trnska-Vračar | 4zida.rs
Trnska-Vračar | 4zida.rs
7

Trnska-Vračar

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

205.000 €

4.184 €/m²

49m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.
Hadži Đerina | 4zida.rs
Hadži Đerina | 4zida.rs
Hadži Đerina | 4zida.rs
Hadži Đerina | 4zida.rs
Hadži Đerina | 4zida.rs
15
Logo agencije

Hadži Đerina

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

310.000 €

4.189 €/m²

74m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
11
Logo agencije

Kursulina

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

235.000 €

4.434 €/m²

53m² | 2 sobe | 1/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 21.04.2026.
Hadži Đerina | 4zida.rs
Hadži Đerina | 4zida.rs
Hadži Đerina | 4zida.rs
Hadži Đerina | 4zida.rs
Hadži Đerina | 4zida.rs
14

Hadži Đerina

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

305.000 €

4.122 €/m²

74m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 20.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Kalenić pijaca
Dvosoban stan