Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Jagodina

Prodaja stanova Jagodina, Jednosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

54 oglasa

Vuka Bojovića | 4zida.rs
Vuka Bojovića | 4zida.rs
Vuka Bojovića | 4zida.rs
Vuka Bojovića | 4zida.rs
Vuka Bojovića | 4zida.rs
19

Vuka Bojovića

Gradske lokacije, Jagodina

58.000 €

2.000 €/m²

29m² | 1 soba | 4/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Vuka Bojovića Bb | 4zida.rs
Vuka Bojovića Bb | 4zida.rs
Vuka Bojovića Bb | 4zida.rs
Vuka Bojovića Bb | 4zida.rs
Vuka Bojovića Bb | 4zida.rs
novo u ponudi
19

Vuka Bojovića Bb

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

52.000 €

1.793 €/m²

29m² | 1 soba | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
15
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Jagodina

60.000 €

1.429 €/m²

42m² | 1 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
13

Gradske lokacije

Jagodina

60.000 €

1.429 €/m²

42m² | 1 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 09.05.2026.
Vuka Bojovića bb | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

Premium

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

51.336 €

1.800 €/m²

28m² | 0.5 soba | 3/4 sprata
Vuka Bojovića bb | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

Premium

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

97.251 €

1.650 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Jagodina

63.000 €

1.615 €/m²

39m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Kajsijar

Gradske lokacije, Jagodina

49.000 €

1.225 €/m²

40m² | 1 soba | 4/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
13
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Jagodina

52.000 €

1.733 €/m²

30m² | 1 soba | 6/9 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Tabane

Gradske lokacije, Jagodina

42.000 €

1.135 €/m²

37m² | 1 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Heroldo Nekretnine | 4zida.rs
Heroldo Nekretnine
481 oglasa u ponudi
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
9

Kajsijar

Gradske lokacije, Jagodina

40.000 €

1.176 €/m²

34m² | 1 soba | 4. sprat
Agencija • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Aura 10

Gradske lokacije, Jagodina

84.240 €

1.350 €/m²

62m² | 3 sobe | prizemlje/5 spratova
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Aura 10

Gradske lokacije, Jagodina

84.240 €

1.350 €/m²

62m² | 3 sobe | prizemlje/5 spratova
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Jagodina

57.000 €

1.900 €/m²

30m² | 1 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10

Gradske lokacije

Jagodina

62.500 €

1.603 €/m²

39m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
14
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Jagodina

62.500 €

1.603 €/m²

39m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
21
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Jagodina

48.000 €

1.067 €/m²

45m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Sarina Međa | 4zida.rs
Sarina Međa | 4zida.rs
Sarina Međa | 4zida.rs
Sarina Međa | 4zida.rs
Sarina Međa | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Sarina Međa

Gradske lokacije, Jagodina

38.000 €

1.027 €/m²

37m² | 1 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Vojvode Mišića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Aura 9

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

84.840 €

1.400 €/m²

60m² | 3 sobe | 1/7 spratova
Vojvode Mišića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Aura 9

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

64.400 €

1.400 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/7 spratova
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12

Gradske lokacije

Jagodina

42.500 €

1.037 €/m²

41m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 24.04.2026.
Aqua Park | 4zida.rs
1
Logo agencije

Aqua Park

Gradske lokacije, Jagodina

61.020 €

1.795 €/m²

34m² | 1 soba | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Aqua Park | 4zida.rs
1
Logo agencije

Aqua Park

Gradske lokacije, Jagodina

60.950 €

1.793 €/m²

34m² | 1 soba | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Aqua Park | 4zida.rs
1
Logo agencije

Aqua Park

Gradske lokacije, Jagodina

60.950 €

1.793 €/m²

34m² | 1 soba | 1/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
4

Centar

Gradske lokacije, Jagodina

84.000 €

1.400 €/m²

60m² | 1 soba | 2/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
4

Centar

Gradske lokacije, Jagodina

68.600 €

1.400 €/m²

49m² | 1 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Jagodina
Jednosoban stan

prodaja stanova Jagodina

41 dan

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Jagodina

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Jagodina

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Jagodina

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Jagodina. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1332 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Jagodina

  • Gradske lokacije, Jagodina
  • Okolne lokacije, Jagodina

Po tipu nekretnine — Jagodina

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba